MŁODOŻENIEC Piotr (ur. 1956, Warszawa)
olej/płótno, 90 x 75 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'PIOTR MŁODOŻENIEC "CAWA" oraz wskazówka montażowa
na odwrociu wskazówka montażowa
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz, 30 x 42,5 cm, oprawiona,
sygnowana l.d: 'Piotr Młodożeniec' 01'
plakat, 70 x 101 cm
Akryl, płótno
50,8 x 40,6 cm
olej na płótnie, 47 x 39 cm, sygn.
olej, płótno
110x150 cm
sygnowany na odwrocie: "PIOTR MLODOZENIEC | 2011 | f.petit"; zamazane napisy
olej, płótno; 139 x 99 cm;
sygn. i dat. p. d.: 238 PM [znak artysty];
sygn., dat. i opisany na odwrocie: piotr młodożeniec '89 / 'wschód-zachód' / op/pł / [znak artysty PM] '89.
gwasz/papier, 30 x 42.50 cm w świetle passe – partout, oprawiony, sygnowany i datowany l.d: 'Piotr Młodożeniec'01'
* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.
akryl/płótno, 40 x 30 cm
sygn. na odwrocie: „Piotr Młodożeniec/ 2012/ Kompozycja/ akryl/ pł. ”
akryl, 45x67 cm
gwasz, 30 x 42.50 cm w świetle passe – partout, oprawiony,
sygnowany i datowany l.d: 'Piotr Młodożeniec'01'
* podlega opłacie Droit de suite
olej / płótno, cm, sygn.
gwasz, 30 x 42.50 cm w świetle passe - partout, oprawiony, sygnowany i datowany l.d: 'Piotr Młodożeniec'01'
* praca podlega opłacie Droit de suite
akryl/płótno, 40 x 30 cm, oprawiony, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr młodożeniec | 2012 | kompozycja | akr/pł',
olej na płótnie
35 x 90 cm
Akryl na płótnie, 98 x 78 cm
Kompozycja z trójkątem, 2015 r.
olej na płótnie, 31 x 24,5 cm, sygn.
olej / płótno 30 x 24 cm, sygn.
monotypia/papier, 19,5 x 14 cm
technika własna, kolaż/metal, 65 x 53 x 11 cm