GÓRECKI Ryszard (ur. 1956)
olej na ilustracji, collage, 29,5 x 21 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
GÓRECKI Ryszard (ur. 1956)
akryl, kredka, collage na papierze, 29,5 x 21 cm, sygn.
GÓRECKI Ryszard (ur. 1956)
akryl, collage, płótno, 29,5 x 21 cm, 2015
GÓRECKI Ryszard (ur. 1956)
gwasz na ilustracji, 29,5 x 21 cm, sygn.
GÓRECKI Ryszard (ur. 1956)
akryl, ołówek/ilustracja, 29,5 x 21 cm, sygn.
GÓRECKI Ryszard (ur. 1956)
technika mieszana/papier, 29,5 x 21 cm, sygn.
GÓRECKI Ryszard (ur. 1956)
olej/płótno,
50 x 70 cm,
sygn.
GÓRECKI Ryszard (ur. 1956)
akryl, płótno, 27x22 cm
GÓRECKI Ryszard (ur. 1956)
z cyklu Politycy, Schroeder i Steinach, 2004
akryl, tusz na płótnie,
20x29,5 cm
GÓRECKI Ryszard (ur. 1956)
ołówek, xerox, taśma samoprzylepna,
21x30 cm