GAJ Jacek (1938 - 2021)
Kompozycja figuralna nr 7, 1986 r.
ołówek, tusz/papier, 24 x 30 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'No. | 7 | Jacek Gaj V./86'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jacek Gaj 1986 | Kolekcja A i W Zdaniewskich'
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Miedzioryt; wym. komp.: 102 x 98 mm (odcisk płyty); sygn. oł. p.d.: Jacek Gaj 66, l.d. tytuł, śr.d.: 11/70. Sygn. pł. w obrębie kompozycji: Sculpsit Iacek C.P.R 66. Autorski opis na odwrocie.
* opłata wynikająca z tzw. droit de suite
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Miedzioryt; wym. komp.: 132 x 141 mm; sygn. oł. p.d.: Jacek Gaj 1965, l.d. tytuł i nr odb.: II 17/50. Na odwrocie opis kolekcjonerski.
* opłata wynikającą z tzw. droit de suite
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Miedzioryt; wym.: 145 x 194 mm; sygn. oł. p.d.: Jacek Gaj1965, tyt. i num. l.d. II 15/50.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
akwaforta, papier, 18,5 x 26 cm,
sygn. i dat. p.d.: jacekgaj 1969 oraz tytuł l.d.: Środa u Adama
GAJ Jacek (1938 - 2021)
miedzioryt/papier 13,3 x 12 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"Kuszenie z A." epr. d'art. n.s. JacekGaj 72'
GAJ Jacek (1938 - 2021)
miedzioryt/papier, 38,5 x 27 cm
sygnowany, datowany i opiany u dołu ołówkiem: '"Odyseusz dla B." III 18/50 | Jacek Gaj 1969'
GAJ Jacek (1938 - 2021)
miedzioryt/papier, 39 x 26 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: '"Kuszenie z A." | II 37/50 | Jacek Gaj 72'
GAJ Jacek (1938 - 2021)
miedzioryt/papier, 39 x 26 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: `Kuszenie z A. | II 37/50 | Jacek Gaj 72`
Estymacja: 700 - 1 800 zł
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Miedzioryt; wym.: 130 x 145 mm; wym. arkusza: 350 x 248 mm;
sygn. oł. p.d.: Jacek Gaj 1970; l.d. tytuł; egz. 26/40. Lit.: Jacek Gaj. Grafiki i rysunki, Kraków 2000, s. 63.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: "Odyseusz dla B." III 18/50 | Jacek Gaj 1969`
Estymacja: 600 - 900 zł
GAJ Jacek (1938 - 2021)
miedzioryt/papier, 39,5 x 26,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: "Kuszenie" II 26/50 | Jacek Gaj 1970`
Estymacja: 600 - 900 zł
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Odyseusz dla B., 1969 (il. s. 33)
Miedzioryt; wym.: 130 x 145 mm;
sygn. oł. p.d.: Jacek Gaj 1968; l.d. tytuł. Lit.: Jacek Gaj. Grafiki i rysunki, Kraków 2000, s. 63.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Miedzioryt;
wym. komp.: 132 x 141 mm;
sygn. oł. p.d.: Jacek Gaj 1965, l.d. tytuł i numer odb.: II 17/50. Na odwrocie opis kolekcjonerski.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
sygn. dat. p.d.
miedzioryt (21/50)
14x12.8 cm
GAJ Jacek (1938 - 2021)
tusz/papier, 30 x 42 cm
dedykacja p. d.: `Józkowi - J. G. | 67`
Estymacja: 1 700 - 2 300
GAJ Jacek (1938 - 2021)
akwaforta, papier,
13,1 x 14,1 cm;
opisana u dołu: "Taniec" II 41/50 Jacek Gaj
GAJ Jacek (1938 - 2021)
GAJ Jacek (1938 - 2021)
akwaforta, papier,
13,1 x 14,1 cm;
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Miedzioryt 24/50
13 x 14,5 cm
sygn.