WĘGŁOWSKI Apoloniusz (ur. 1951r)
olej / płótno
150 × 83 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu l.g.: APOLONIUSZ WĘGŁOWSKI | OLEJ 150 × 80 |
,,KOMPOZYCJA'' | (nieczytelne) | 1990
cena wywoławcza: Wykup abonament
ołówek / papier 21×14 cm
41,5 × 31,5 cm (w oprawie)
sygnowany l.d.: APOLONIUSZ WĘGŁOWSKI datowany p.d.: 93
ołówek, papier; 11,5 x 10,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: APOLONIUSZ WĘGŁOWSKI, dat. p. d.: 2012.
olej / płótno
150 × 85 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: APOLONIUSZ | WĘGŁOWSKI | 1989 | KOMPOZYCJA 91
olej, płótno; 152x86 cm, sygnowany i opisany na odwrocie: "APOLONIUSZ WĘGŁOWSKI; "KOMPOZYCJA" 92, 1989 R."
sygn. l. d.: APOLONIUSZ WĘGŁOWSKI, dat. p. d.: 2012;
na odwrocie napis: APOLONIUSZ WĘGŁOWSKI / RYSUNEK "KOMPOZYCJA" / 10 x 9 cm / 2012.
rysunek, ołówek, papier,
18x11 cm w św. p-p., oprawa autorska,
sygn. i opisany na licu /APOLONIUSZ WĘGŁOWSKI 2008/
rysunek, papier,
25x16,5 cm,
sygn. i opisany na licu
ołówek;
15 x 8,5 cm
Obiekt został wystawiony na licytację
na rzecz Fundacji Sue Ryder - więcej o fundacji w dodatkowych informacjach