BRACH Józef
Czarna kredka, papier; 30 x 25 (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: Brach / 30
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRACH Józef
Kościoł św. Barbary w Mikuszowicach
ołówek, papier, 41 x 29 cm
sygn. p. d.: JBrach, opis. p. d.: MIKUSZOWICE/Kościół św. Barbary
podklejone rozdarcie papieru na długości ok. 17 cm, naddarte krawędzie
BRACH Józef
ołówek, papier, 39,7 x 29,5 cm
sygn. l. d.: J. Brach
papier częściowo podklejony, naddarcia krawędzi
BRACH Józef
BRACH Józef
akwarela, papier, wym. 52 x 71,5 cm,
sygn. p.d.: J.Brach
BRACH Józef
BRACH Józef
akwarela/papier, 33 x 47 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p.d.: `J. Brach`
BRACH Józef
BRACH Józef
olej, tektura,
31,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Brach
Przykład oddziaływania malarstwa Bronisławy Rychter-Janowskiej na twórczość mniej popularnych artystów.
BRACH Józef
akwarela, papier, 30,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Brach.
BRACH Józef
akwarela, papier, 40 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Brach. / 1928
BRACH Józef
olej, tektura,
29,5 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Brach
BRACH Józef
BRACH Józef
BRACH Józef
"Widok na Kaplicę Zygmuntowską"
akwarela, papier, wym.: 49 x 64 cm
sygn. l.d.: J. Brach