BIEŃKOWSKI Andrzej (ur. 1946)
technika własna, akryl/płyta, 103 x 69,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: '74. | A.K. BIEŃKOWSKI'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'A.K BIEŃKOWSKI 74 | "NIEBO I ZIEMIA" | CRYLA'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BIEŃKOWSKI Andrzej (ur. 1946)
Portret Chińczyka w Japońskim stroju, 1979 r.
akryl/płótno, 38,5 x 47 cm
opisany na odwrociu: 'AK. BIEŃKOWSKI 79 r. | "Portret Chińczyka w | Japońskim stroju" | Cryla 46 x 38 cm | -14- '
w obrębie opisu wskazówka montażowa
na blejtramie napis: 'A. BIEŃKOWSKI'
BIEŃKOWSKI Andrzej (ur. 1946)
akryl/płótno, 39 x 46,5 cm
opisany na odwrociu: 'AK. BIEŃKOWSKI 79 r | "Zjawa" | Cryla 46x38 cm', obok wskazówka montażowa i nieczytelna pieczęć
na blejtramie: 'Ak. Bieńkowski
BIEŃKOWSKI Andrzej (ur. 1946)
akryl/płótno, 50 x 92 cm
sygnowany l.d.: 'A K Bieńkowski 79', opisany na odwrociu: 'A. K Bieńkowski 79 r. | "Zabawa z psem"| CRYLA 92 x 50 cm' i na blejtramie: 'A K Bieńkowski'
na odwrociu wskazówka montażowa
BIEŃKOWSKI Andrzej (ur. 1946)
Akryl, płótno
50 x 65 cm
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: A. K. BIEŃKOWSKI 78/79 | "W WODZIE" | CRYLA 65 X 50. obok strzałka z napisem "GÓRA". Poniżej cyfra 19.
BIEŃKOWSKI Andrzej (ur. 1946)
Kapela Stanislawa Kalety z Ostrowa, 1998
akryl, technika własna na płótnie, 89 x 71 cm