BETLEY Jan (1908-1980)
Przeprawa przez rzekę, 1957 r.
olej/płótno, 43 x 55,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Jan Betley 57.'
autorsko opisany na odwrociu
cena wywoławcza: Wykup abonament
BETLEY Jan (1908-1980)
olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jan Betley 77.
BETLEY Jan (1908-1980)
olej, płótno; 47 x 61,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Betley 74.
BETLEY Jan (1908-1980)
olej, płótno; 47 x 61,5 cm;
BETLEY Jan (1908-1980)
olej, płótno; 46 x 61 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jan Betley 74.
BETLEY Jan (1908-1980)
olej, płótno; 50 x 65 cm;
BETLEY Jan (1908-1980)
BETLEY Jan (1908-1980)
olej, płótno, 60 × 73 cm
sygn. i dat. p. d.: Jan Betley 63
BETLEY Jan (1908-1980)
olej/płótno, 43 x 55,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Jan Betley 57'
opisany autorsko na odwrociu
BETLEY Jan (1908-1980)
olej, płótno, 55 × 73 cm
sygn. i dat. l. d.: Jan Betley 72
BETLEY Jan (1908-1980)
Pomnik króla Jana III Sobieskiego w warszawskich Łazienkach, 1944 r.
akwarela/papier, 24 x 29 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Jan Betley 44`
BETLEY Jan (1908-1980)
Montowanie Kolumny Zygmunta, 1949
olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. l.d.: J. Betley 49
na odwrocie stempel oraz nalepka Ministerstwa Kultury i Sztuki
BETLEY Jan (1908-1980)
Rynek w Kazimierzu Dolnym, 1975
olej, płótno,
51 x 63,7 cm;
sygn. p. d.: Jan Betley 75
BETLEY Jan (1908-1980)
olej, płótno, 51 x 63,7 cm;
sygn. p. d.: Jan Betley 75
BETLEY Jan (1908-1980)
olej, płótno, 51 x 63,7 cm;
sygn. p. d.: Jan Betley 75
BETLEY Jan (1908-1980)
olej, płótno,
51 x 63,7 cm;
sygn. p. d.: Jan Betley 75
BETLEY Jan (1908-1980)
Będzin. Zamek i synagoga, 1908
Ołówek, kredka, karton;
wym.: 21,8 x 28,5 cm;
sygn. l.d. WB (monogram wiązany) Będzin 31 V 08; praca naklejona na podkład z pieczątką własnościową oraz informacją: Będzin. Rysował Wojciech Betley. Ze zbioru Jana Sas-Zubrzyckiego.
BETLEY Jan (1908-1980)
Ruiny zamku w Ciechanowie, 1908
Kredka, karton;
wym.: 22,5 x 30 cm;
sygn. l.d. WB (monogram wiązany) Ciechanów 9 X 08; praca naklejona na podkład z pieczątką własnościową oraz informacją: Ciechanów zamek. Rysował Wojciech Betley. Ze zbioru Jana Sas-Zubrzyckiego.
BETLEY Jan (1908-1980)
Ruiny zamku w Bochotnicy, 1911
Ołówek, karton;
wym.: 19 x 27,7 cm;
sygn. p.d. WB (monogram wiązany) Bochotnica 1 XI 1911; praca naklejona na podkład z pieczątką własnościową oraz informacją: Rysował Wojciech Betley. Ze zbioru Jana Sas-Zubrzyckiego.
BETLEY Jan (1908-1980)