ISSAIEFF Jan Grzegorz (Issajeff) (ur.1953)
litografia, papier; 46 x 30 cm;
sygn. i dat. ołówkiem pod klockiem p. d.: J. G. Issaeff 2000;
l. d. tytuł.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 65 x 50 cm;
sygn. i dat na odwrocie: Misterium / Jan G. Issaieff / A D. 2007
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygn. dat. i opis na odwrocie: Misterium / Jan G. Issaieff / AD. 2005
olej/płótno, 100 x 70 cm
tusz/papier, 30 x 21 cm
opisany na odwrociu: 'A.R.C.H.E. - TRAUMA | J.G. Issaieff | A.D. 1989'
A.R.C.H.E. - Walka Jakuba z aniołem, 2015
olej, płótno;
91 x 60,5 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: J. G. Issaieff-Krociński / A.D. 2015 / A.R.C.H.E. - WALKA JAKUBA Z ANIOŁEM
tusz/papier, 29,5 x 21 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'A.R.C.H.E. | J G. Issaieff | A.D. 1998'
technika mieszana/płótno, 55 x 38 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Misterium | J. G. Issaieff | A.D. 2008'
tusz/papier, 30 x 21,5 cm
opisany na odwrociu: `A.R.C.H.E. | J.G. Issaieff | A.D. 1998`
tusz/papier, 21 x 30 cm
tusz/papier, 24 x 32 cm
sygnowany p.d.: `J.G. Issaieff` oraz tytuł autorski l.d.: `A.R.C.H.E. - TANIEC`
opisany na odwociu: `A.R.C.H.E. - TANIEC | Jan G. Issaieff | A.D. 2003 | rysunek - tusz, piórko`
olej, płótno;
120 x 100 cm;
na odwrocie napis autorski: A.R.C.H.E. / J.G. Issaieff / A.D. 2014
akryl, płótno;
100 x 120 cm;
sygn., dat. i opisanie na odwrocie: A.R.C.H.E. - TANIEC / J. G. Issaieff - Krociński / A.D. 2014
olej, płótno;
70 x 70 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Misterium / Jan G. Issaieff - Korociński / A. D. 2012
olej, płótno, 3x100x50 cm (tryptyk)
opisany na odwrocie (na każdym egzemplarzu): A.R. C.H.E. - TANIEC J.G. Issaieff- Krociński, A.D. 2014 (tryptyk)
olej, płótno;
73 x 65 cm
sygn., dat. i opis na odwrocie: A.R.C.H.E. - TANIEC / Jan G. Issaieff / A.D. 2004 / olej
olej, deska?;
109 x 39,5 cm;
Na odwrocie napisy autorskie: A.R.C.H.E./ Jan G. Issaieff-Krociński / A.D. 2013
olej, płótno;
100,5 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: A.R.C.H.E. / Jan G. Issaieff - Krociński / A.D. 2012
olej, płótno;
110 x 70 cm;
sygn. dat. i opis na odwrocie: MISTERIUM/ Jan G. Issaieff-Krociński/ AD.2012 (powtórzone dwukrotnie)