BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
olej/płótno, 142 x 131 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BIERNACKI '88'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
olej na płótnie, 160 x 130 cm,
sygnowany l.g. "Andrzej Biernacki"
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
sygnowany na odwrocie "Andrzej Biernacki /Abortus IV 2004"
Z pracowni artysty.
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
gwasz na papierze,
100 x 71 cm w świetle passe-partout,
sygnowany i datowany p.g. "Biernacki 2015"
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
gwasz na papierze,
sygnowany l.d. "Andrzej Biernacki"
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
olej/płótno, 130 x 85 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Andrzej Biernacki '98', na odwrociu i na blejtramie stemple wywozowe
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
olej na tekturze, 100 x 70 cm,
sygnowany i datowany na odwrocie: "Andrzej Biernacki 2014"
Z pracowni artysty.
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
Z pracowni artysty.
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
olej na tekturze, 96 x 67,5 cm w świetle passe-partout; sygnowany na odwrocie "ABiernacki"
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
olej na tekturze, 96 x 67,5 cm w świetle passe-partout, sygnowany l.g. "A Biernacki"
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
olej na płótnie, 150 x 130 cm,
sygnowany na odwrocie: "Andrzej Biernacki 2010 /Pochylony"
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
olej na płótnie,
140 x 130 cm,
sygnowany l. d. "Andrzej Biernacki 87", na odwrocie napisy autorskie
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
olej na płótnie,
75 x 60 cm,
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
olej na płótnie,
160 x 110 cm,
sygnowany l.g. "Andrzej Biernacki".
Sygnatura również na odwrocie płótna.
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
węgiel na papierze, 51,2 x 36,7 cm,
sygnowany oł. na plecach "Andrzej Biernacki / luty 1988 r."
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
olej, płótno, 125,5 x 111 cm;
na odwrocie napisy autorskie
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
węgiel, 100 x 70 cm,
sygnowany ołówkiem p.d. "Andrzej Biernacki"
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
rysunek węglem, 100 x 70 cm
sygnowany l. d. "A. Biernacki 02"
BIERNACKI Andrzej (ur. 1958)
rysunek węglem, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. "A. Biernacki 02"