KIRCHNER Józefina (1890 - 1931)
Motyw z Forum Romanum, 1928 r.
olej/płótno, 67,5 x 47 cm
sygnowany, opisany i datowany l.d.: 'J. Kirchner Roma | 1928'
na odwrociu fragment nalepki z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie. Jest to widok na świątynię Romulusa oraz bazylikę Francesca Romana w Rzymie.
cena wywoławcza: Wykup abonament
KACZEŃCE W BIAŁYM WAZONIE, pocz. XX w.
Olej, płótno; 48 x 36 cm
Sygnowany p.d.: J Kirchner
Portret pani w różowej sukni, 1929
pastel, papier; 71 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: J Kirchner / 1929.
olej, płótno, tektura, 24,5 x 35,8 cm,
sygn. p.d.: J. Kirchner 1929.
PLAC ADAMA MICKIEWICZA WE LWOWIE
olej na płycie, 38 x 64 cm, sygnowany p.d. monogramem wiązanym; na odwrocie autorskie, odręczne "JKirchner" i naklejona kartka maszynopisu: "Józefina Kirchner".
olej na tekturze, 40 x 32,5 cm, sygnowany p.d. "JKirchner",
na odwrocie, ołówkiem autorskie "Józefina Kirchner /Kazimierz"
olej na tekturze, 40 x 32,5 cm,
sygnowany p.d. "JKirchner",
olej, tektura; 52 x 66,5 cm ;
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: 1926 | J. Kirchner
olej, płótno, tektura, 45 x 32 cm,
sygn. l.d.: J. Kirchner Ragusa 1929
Dwaj brodaci mężczyźni, 1922 r.
pastel/papier, 44 x 34 cm
sygnowany i datowany p. d.: `J. Kirchner | 1922`
Estymacja: 2 000 - 3 000
SŁONECZNIKI W NIEBIESKIM WAZONIE, 1926
Olej, tektura; 52 x 66,5 cm
Sygnowany p. d.: 1926 | J. Kirchner
olej/tektura, 52 x 67 cm
sygnowany p. d.: "J. Kirchner 1926"
olej, płótno, 47 x 67,5 cm;
sygn. l.d.: J. Kirchner / Roma/ 1929 na odwrocie: fragment nalepki TPSP we Lwowie
olej, tektura,
23 x 35 cm (w św. oprawy);
sygn. p. d.: Roma / J. Kirchner 1928
olej na tekturze, 24,3 x 36,3 cm,
sygnowany p.d. "Roma/J. Kirchner 1928."
olej na tekturze, 49,5 x 35 cm, sygnowany p.d.: "J. Kirchner",
na odwrocie: "Józefina Kirchner Wenecja, Lwów"
olej, tektura, 42,5 x 64 cm; sygn. l.d.: J. Kirchner 1928.
Na odwrocie nalepka wystawowa TPSP we Lwowie z 1933 roku
z tytułem autorskim Koloseum i nr 117
olej na płótnie, 47 x 67 cm
sygnowany l.d.: "J. Kirchner Roma 1928"