SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 35 × 70 cm
sygn. l. d.: A. Setkowicz
na odwrocie nalepka: Stefan Rajkowski/ stroiciel-korektor/fortepianów i pianin/ Zakopane, al.. 1 Maja 7 a/Tel. 39–86 z odręcznymi zapiskami: 15 XII 1977/ kolekcjoner obrazów/zapłacił za ten obraz/40 00
akwarela, papier, 14,5 × 30,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: A. SeTKowicz
olej, tektura, 24 × 35 cm w świetle ramy,
sygn. i dat. l. d.: A.Setkowicz 919, na odwrocie dedykacja urodzinowa z 1954 r.
akwarela, papier, 16 × 30,5 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: ASetkowicz
na odwrocie pieczęć SALON SZTUKI/OPRAWAOBRAZÓW/ALFRED WAWRZECKI/ KRAKÓW, UL. SZCZEPAŃSKA 9.
Olej, płótno naklejone na tekturę; 37,5 x 28 cm
Sygnowane l.d.: A. Setkowicz 912
Olej, płótno, tektura, wym.23,5 x 46,5 cm,
sygn. p.d.: A. Setkowicz.
olej, dykta; 54 x 93,5 cm;
sygn. p. d.: A. Setkowicz 922[?];
na odwrocie nalepka galeryjna krakowskiego Salonu Sztuki z opisem pracy
olej/płótno, 45 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'A. Setkowicz'
olej/tektura, 41,5 x 63 cm
olej, płótno, 34,5 × 48,5 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: A.Setkowicz
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 15 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
Akwarela, gwasz, papier; 16 x 30,5 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier, 28,5 x 38 cm,
sygn. p.d.: A. Setkowicz.
olej/płótno naklejone na tekturę, 19,5 x 25 cm (w świetle passe-partout)
olej, dykta; 54 x 93,5 cm;
akwarela, tektura; 16 x 30,8 cm w świetle ramy;
sygn. l. d.: A. Setkowicz