POŚREDNIK Paweł (ur. 1957r)
olej, płótno, 90x70 cm
sygn. na licu: Pośrednik 04, opisany na odwrocie: Paweł Pośrednik 2004
cena wywoławcza: Wykup abonament
POŚREDNIK Paweł (ur. 1957r)
KAPLICA ŚW. ANTONIEGO W GÓRZE KALWARII
Olej, płótno;
75 x 105 cm
Sygnowany p.d.: P. Pośrednik
POŚREDNIK Paweł (ur. 1957r)
olej, płótno,
75 x 105 cm;
sygn. p. d.: Paweł;
na odwrocie napisy autorskie
POŚREDNIK Paweł (ur. 1957r)
olej, płótno,
75 x 105 cm;
sygn. p. d.: Paweł;
na odwrocie napisy autorskie
POŚREDNIK Paweł (ur. 1957r)
olej, płótno
wymiary: 72x97 cm
POŚREDNIK Paweł (ur. 1957r)