KARSZNIEWICZ Jerzy (1878 Tarnów - 1945 Kraków)
olej/tektura, 16 x 27 cm
sygn. p.d.: Jerzy Karszniewicz
na odwrociu napis: Jezioro w Zaporożcach / Jerzy Karszniewicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura, 21,5 x 32 cm
sygn. p.d.: JERZY KARSZNIEWICZ
olej, deska; 22,5 x 31,5 cm;
sygn. l. d.: J Karszniewicz;
na odwrocie napis: Widok letni (sierpień) / Jerzy Karszniewicz / (olej na desce) 1939 r / 2-go ... (słabo czytelnie).
olej, deska; 22,5 x 31,5 cm;
sygn. l. d.: J KARSZNIEWICZ;
Na odwrocie napis: Widok letni (sierpień) / Jerzy Karszniewicz / (olej na desce)1939 r / 2-go… (nieczytelne)
olej/tektura, 21,5 x 32 cm
olej/tektura, 16 x 27 cm
Most Karola w Pradze, przed lub 1918 r.
olej/tektura, 20 x 28,5 cm
sygnowany i opisany l.d.: 'Jerzy Karszniewicz | Praga'
na odwrociu nalepka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie o numerze '0041' z 1918 r.: 'Autor: Karszniewicz Jerzy | Dzieło p.t. Most Karola w Pradze' oraz nalepka Muzeum Narodowego w Gdańsku
olej/tektura, 18,5 x 24 cm
na odwrociu napis: J. Karszniewicz
olej/tektura, 15 x 18,5 cm
sygn. l.d.: J. Karszniewicz
na odwrociu napis: Karszniewicz
olej, płótno, 33,5 × 89 cm, sygn. l. d.: Jerzy Karszniewicz
olej, płótno, 57 x 67,5 cm,
sygn. p.d.: Jerzy Karszniewicz / Kraków 1903-1904
olej, deska; 22,5 x 31,5 cm;
sygn. l. d.: J Karszniewicz;
olej, tektura, 21,5 x 32 cm, sygn. p.d.: JERZY KARSZNIEWICZ
olej, płótno, 33,5 x 89 cm, sygn. l.d.: Jerzy Karszniewicz
olej, płótno, 33,5 × 89 cm
sygn. l.d.: Jerzy Karszniewicz
olej, tektura; 14 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J Karszniewicz.
olej, deska; 22,5 x 32 cm;
sygn.l.d.: J.Karszniewicz
olej, płótno; 44 x 33,5 cm;
sygn.p.d.: JERZY KARSZNIEWICZ
Martwa natura z kwiatami i owocami
olej, sklejka; 41 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jerzy Karszniewicz