EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)
pastel, papier, 63 × 46 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: 98 |Stasys
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, papier, 65 × 50 cm
sygn. p. d.: Stasys
Pinokio - prototyp lalki do spektaklu Pinokio, 2007 r.
drewno, 132 x 32 x 60 cm
Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin, Carlo Collodi, reż. Robert Jarosz
Głowa ze spektaklu Biały jeleń, 1993 r.
tkanina/flamaster, 55 x 25 x 25 cm
Teatr Studio, Warszawa, reż. Stasys Eidrigevicius
Klasyka Polska w Plakacie Teatralnym, 1991 r.
offset/papier, 67 x 89 cm
sygnowany w kompozycji: 'stasys'
offset/papier, 95,5 x 67,5 cm
sygnowany w druku p.d.: 'stasys'
Teatr Nowy w Poznaniu, Peter Barnes, reż. Eugeniusz Korin
Drzwi - element scenografii ze spektaklu Biały Jeleń, 1993 r.
drewno, sklejka, pastel/płótno,200 x 75 x 75 cm, szer. przy otwartym skrzydle: 122 cm, rozpiętość obu otwartych skrzydeł: 131 cm
pastel, papier, 60 x 45 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: stasys
Ex libris Marie-Rose de Lanque-Theunis
sygn. p.d.i na odwrociu
akwaforta, akwatinta (EdA)
7x7.2 cm
pastel/papier, 62 x 46,5 cm
sygnowany p.d.: Stasys
Zestaw 11 ex-librisów , l. 70. XX w. r.
akwaforta/papier,
każda z prac sygnowana, datowana i opisana ołówkiem
pastel/papier, 62,5 x 43,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'stasys'
na odwrociu opisany: 'dep 92'
akryl, papier; 28,5 x 21 cm;
sygn. i dat. u dołu: 1998 Stasys oraz pieczątka artysty;
na odwrocie opis autorski: Paleta, akryl. 1998.
flamaster, papier, 20,5 x 28 cm,
sygn. p.d.: Stasys
pastel, papier, 30 x 20,5 cm,
sygn. p.d.: Stasys, opisany u dołu: Prof. Andrzejowi Borkowskiemu
pastel, papier, 63 x 48 cm,
sygn. i dat. p.d.: 2006/Stasys
pastel, papier żeberkowy, brązowy; 51 x 67 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1996 / Stasys.
pastel, papier żeberkowy
47 x 60 cm (w świetle passe-partout)
sygn. pastelem p.d.: 1992 stasys
mieszana/papier, 50 x 64 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'STASYS'