SIEMIŃSKI Mieczysław (1891 - 1965)
olej, płótno; 26 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: M. Siemiński;
na odwrocie papierowa nalepka z 1922 r. m.in. z numerem: 50529 z nazwiskiem autora i tytułem: Letni motyw.
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz, karton; 33 x 27 cm;
sygn. i dat. l. d.: M.SIEMIŃSKI 920 r.;
na odwrocie oprawy nalepka z 1922 roku z numerem: 50538, nazwiskiem autora, techniką: gwasz, oraz tytułem: Sosny w słońcu.
akwarela, karton, 50 x 65 cm,
sygn. p.d.: 1937 / Siemiński
sygn. l.d.
akwarela, pastel, tektura
14x18 cm
akwarela, papier, 29,5 x 37,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i opisany p. d.: ORŁOWO/ SIEMIŃSKI
olej/płótno naklejone na tekturę, 26 x 31,5 cm
sygnowany l.d.: 'M.SIEMIŃSKI.'
sygn. p.d.
akwarela, papier
29.5x38 cm (w świetle passe-partout )
akwarela, papier, wym. 50 x 65 cm,
sygn. p.d.: 1937 / Siemiński
akwarela, papier naklejony na tekturę,
wym. 31,5 × 41 cm
sygn. l.d.: M.P.Siemiński
LEWKONIE W JAPOŃSKIM WAZONIE, 1937
Akwarela, papier; 50 x 65 cm
Sygnowany p.d.: 1937 | M | SIEMIŃSKI
Na odwrocie nalepka autorska
olej, tektura, 16 x 18 cm;
sygn. l. d.: M.P.SIEMIŃSKI;
na odwrocie nalepka autorska z opisem pracy
akwarela, papier
52 x 71,5 cm;
sygn. l. d.: 1936 / Siemiński;
na odwrocie autorska nalepka z opisem obrazu
akwarela, papier
52 x 71,5 cm;
akwarela, papier,
47,5 x 64 cm;
sygn. l. d.: ŁÓDŹ / SIEMIŃSKI ;
na odwrocie nalepki: autorska z tytułem, techniką i nr 144; z wystawy "Sztuka - Kwiaty - Wnętrze", Poznań
1937 z nr 3 oraz tytułem "Na targu", TPSP w Krakowie z 1935 r. oraz z Instytutu Propagandy Sztuki
olej, płótno,
wym.: 85 x 65 cm
sygn. l.d.: M.Siemiński (19)24
Na odwrocie naklejka autorska wypełniona atramentem: Mieczysław Siemiński / Sosny w słońcu / Warszawa, Wspólna
16 m. 5
olej, płótno, 100 x 74 cm; sygn. p.d.: M. / 1934 / Siemiński
Na odwrocie nalepka TPSP w Krakowie z 1935 r. (nr 1051)