HOROŃ Kalina (ur. 1992)
olej w sztyfcie, marker, płótno; 100 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: Kalina Horoń / Viena 2016 / 100 x 100 cm.
cena wywoławcza: Wykup abonament
HOROŃ Kalina (ur. 1992)
olej, płótno; 90 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: Kalina Horoń / Vienna, 2017 / 90 x 100 cm.
HOROŃ Kalina (ur. 1992)
(Nie) znośna lekkość bytu, 2017
olej, olej w sztyfcie, akryl, marker, grafit, płótno; 60 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Kalina / Horoń / 2017 / 60 x 70 / cm.
HOROŃ Kalina (ur. 1992)
na odwrocie opis autorski: Kalina Horoń / Vieena 2016 / 100 x 100 cm.
HOROŃ Kalina (ur. 1992)
olej w sztyfcie, akryl, pastel, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. i dat oraz opis autorski na odwrocie: Kalina Horoń / Viena 2016.