DANIELAK Maria (ur. 1987)
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
DANIELAK Maria (ur. 1987)
olej, płótno, 92 x 62 cm, sygn. na odwrocie
DANIELAK Maria (ur. 1987)
olej, płótno, 65 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
DANIELAK Maria (ur. 1987)
olej, płótno, 70x50 cm
opisany na odwrocie: MARIA DANIELAK "WACHLARZ" 2018
DANIELAK Maria (ur. 1987)
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Maria Danielak | "Xięga" | 2017.
DANIELAK Maria (ur. 1987)
olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
DANIELAK Maria (ur. 1987)
olej, płótno, 70x50 cm
opisany na odwrocie: MARIA DANIELAK "Coś w kącie" 2017
DANIELAK Maria (ur. 1987)
DANIELAK Maria (ur. 1987)
olej, płótno, 70x50 cm
opisany na odwrocie: Maria Danielak "ZJAWA II" 2016
DANIELAK Maria (ur. 1987)
akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
DANIELAK Maria (ur. 1987)
olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Maria Danielak | "Podwieczorek" | 2016
DANIELAK Maria (ur. 1987)
olej, płótno, 54 x 73 cm,
sygn. na odwrocie: LISTKI | Maria Danielak | 2016
DANIELAK Maria (ur. 1987)
olej, płótno, 116x73 cm
opisany na odwrocie: MARIA DANIELAK "LISTOPAD" 2016
DANIELAK Maria (ur. 1987)
DANIELAK Maria (ur. 1987)
olej, płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie: Maria Danielak | OBRAZ SZARY | 2016
DANIELAK Maria (ur. 1987)
olej, płótno, 73 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Maria Danielak | OBRAZ ZIELONY | 2016.
DANIELAK Maria (ur. 1987)
olej, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: Maria Danielak "Czaszka" 2015
DANIELAK Maria (ur. 1987)
olej, płótno, 60x90 cm
opisany na odwrocie: Maria Danielak "Wotan" 2016 r.
DANIELAK Maria (ur. 1987)
olej, płótno, 70 x 50 cm,sygn. na odwrocie: Maria Danielak | POSTAĆ Z KSIĄŻKĄ | 2016