BIEGANOWSKI Marek (ur. 1988, Zamość)
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "Flamingi" | Bieganowski | Marek | 2017'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Bieganowski | Marek | 2016 | MB | "Rybki"'
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Orki" | Bieganowski | Marek | 2016'
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BIEGANOWSKI | MAREK | 2015 | MB'
olej/płótno
100 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BIEGANOWSKI | MAREK | 24.01.2016'