DZIERZBICKI Antoni E. (1887 - 1959 Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/deska, 33,5 x 28 cm
na odwrociu papierowa nalepka z opisem pracy z salonu Feliksa Rychlinga w Warszawie
olej/tektura, 34 x 30 cm (wymiary w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'A Dzierzbicki | 1927 r.'
pastel/papier, 30,5 x 27 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'adzierzbicki'
gwasz, pastel, papier, 58,5 x 43 cm w świetle oprawy, sygn. p.d.: Adzierzbicki
Święta Rodzina w Egipcie, 1957 r.
akwarela/papier, 28 x 23 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: 'Antoni Dzierzbicki 1957'
akwarela, ołówek/papier, 31,5 x 24 cm
na odwrociu sygnowany: 'Antoni Dierzbicki'
akwarela, ołówek/papier, 23 x 23 cm
na odwrociu sygnowany: 'Antoni Dzierzbicki'
akwarela/papier, 32 x 23,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'ADzierzbicki-1952'
akwarela/papier, 32 x 23,5 cm
sygnowany na odwrociu: 'Antoni Dzierzbicki'
akwarela, ołówek/papier, 30 x 24 cm
na odwrociu opisany: 'Nie datowany i nie sygnowany | rysunek Antoniego Dzierzbickiego | (po 1920, a przed 1956)'
akwarela, ołówek/papier, 32 x 23,5 cm
akwarela, tempera na kartonie naklejonym na tekturę, 24 x 30 cm,
sygnowana i datowana l.d. monogramem "A. D. 912".