DZIELAWSKI Arkadiusz (ur. 1967)
olej, płyta, 69 x 79 cm,
sygn. na odwrocie: 20 [pieczęć] 16 | Arkadiusz | Dzielawski | Metamorfoza
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płycie
90 x 120 cm
wydruk giclee na płycie, 2/10, 66 x 75 cm, sygn.
olej/płyta, 65 x 74 cm
sygnowany l.d.: ’20 (znak artysty)16 | Arkadiusz | Dzielawski’
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2016 | Arkadiusz Dzielawski(podkreślone) | Twierdza IV' oraz pieczęć autorska
olej/płyta, 67 x 76 cm
sygnowany i datowany l.d.: '2016 | Arkadiusz | Dzielawski'
opisany na odwrociu: '2016 | Arkadiusz Dzielawski (podkreślone) | Twierdza IV' oraz pieczęć autorska
olej na płycie
102 x 80 cm