JELENKIEWICZ Krzysztof (ur. 1931)
Akwaforta barwa, papier ryżowy; 60 x 45 cm (w świetle ramy)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: "Rythm” EA, podpis artysty
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, akwarela, papier, wym. 76 x 56 cm,
sygn. l.d.
Minotaur i dziewczyna, ok. 1990
sygn. l.d.