JAWIEŃ Paulina
olej, płótno, 100 x 80 cm
opisany na odwrocie: PISMO PRZEWODNIE NR 90 PAULINA JAWIEŃ OLEJ NA PŁÓTNIE 100x80 2018
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAWIEŃ Paulina
olej, płótno, 100 x 80 cm
JAWIEŃ Paulina
olej, płótno, 100 x 80 cm
opisany na odwrocie: PISMO PRZEWODNIE NR 27 PAULINA JAWIEŃ OLEJ NA PŁÓTNIE 100x80 2018
JAWIEŃ Paulina
olej, płótno, 100 x 80 cm
JAWIEŃ Paulina
olej, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: PAULINA JAWIEŃ MARTWA NATURA I OLEJ NA PŁÓTNIE 100x80 2013
JAWIEŃ Paulina
olej, płótno, 100x80 cm
JAWIEŃ Paulina
olej, płótno, 125x135 cm
opisany na odwrocie: PAULINA JAWIEŃ AKT UKRYTY OLEJ NA PŁÓTNIE 125x135 2014
JAWIEŃ Paulina
olej, płótno, 120x130 cm
opisany na odwrocie: PAULINA JAWIEŃ ZEMPLINSKA SHIRAVA OLEJ NA PŁÓTNIE 120x130 2014
JAWIEŃ Paulina
olej, płótno, 80x75 cm
opisany na odwrocie: PAULINA JAWIEŃ "MOCNY PUNKT" OLEJ NA PŁÓTNIE 80x75 2016
JAWIEŃ Paulina
bez tytułu z cyklu Mocny punkt, 2016
olej, płótno, 105x100 cm
opisany na odwrocie: PAULINA JAWIEŃ CYKL MOCNY PUNKT OLEJ NA PŁÓTNIE 105x100 2016
JAWIEŃ Paulina
olej, płótno, 160 x 70 cm,
sygn. na odwrocie