TSOY Nikita (ur. 1991, Kijów)
akryl, papier, płyta, 90 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
TSOY Nikita (ur. 1991, Kijów)
TSOY Nikita (ur. 1991, Kijów)
olej, płótno, 78 x 65 cm, sygn. na odwrocie
TSOY Nikita (ur. 1991, Kijów)
akryl, papier, płyta, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie
TSOY Nikita (ur. 1991, Kijów)
sygn. na odwrocie
TSOY Nikita (ur. 1991, Kijów)
Running with a yellow head, 2017
technika mieszana (olej, akryl), płótno, 120 × 100 cm, sygn. na odwrocie
TSOY Nikita (ur. 1991, Kijów)
TSOY Nikita (ur. 1991, Kijów)
TSOY Nikita (ur. 1991, Kijów)
sygn. na odwrocie
TSOY Nikita (ur. 1991, Kijów)
olej, płótno, 100 x 75 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie
TSOY Nikita (ur. 1991, Kijów)
olej, płótno, 130 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
TSOY Nikita (ur. 1991, Kijów)
akryl, płótno, 160 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
TSOY Nikita (ur. 1991, Kijów)
akryl, płótno, 160 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
TSOY Nikita (ur. 1991, Kijów)
akryl, olej, płótno, 130 x 105 cm,
sygn. na odwrocie
TSOY Nikita (ur. 1991, Kijów)
akryl, olej, płótno, 115 x 119 cm,
sygn. na odwrocie
TSOY Nikita (ur. 1991, Kijów)
olej, płótno, 150 x 150 cm,
sygn. na odwrocie