MARGASIŃSKI Leszek (ur. 1986)
cena wywoławcza: Wykup abonament
MARGASIŃSKI Leszek (ur. 1986)
MARGASIŃSKI Leszek (ur. 1986)
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
MARGASIŃSKI Leszek (ur. 1986)
MARGASIŃSKI Leszek (ur. 1986)
akryl, płótno, 81 x 60 cm,
sygn. na odwrocie