JASIŃSKI Marcin (ur. 1980)
olej/płótno, 80 x 60 cm
opisany na odwrociu: w kwadracie: MARCIN / JASIŃSKI /2016/UP ↑GÓRA
cena wywoławcza: Wykup abonament
JASIŃSKI Marcin (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x60 cm
JASIŃSKI Marcin (ur. 1980)
JASIŃSKI Marcin (ur. 1980)
JASIŃSKI Marcin (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
120x100 cm
JASIŃSKI Marcin (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
120x100 cm
JASIŃSKI Marcin (ur. 1980)