ADAMEK-CHASE Katarzyna (ur. 1980, Kraków)
olej/płótno, 60 × 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Skłonność ku nocy" Katarzyna Adamek 2012'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany inicjałami p.d: "AK’13"
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ""Moon III" 2013 K. Adamek - Chase"
olej/płótno, 60 × 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
""Skłonność ku nocy" Katarzyna Adamek 2012"
akryl/płótno, 60 × 70 cm
""Skok" K. Adamek 2012"
akryl, płótno, 80 x 90 cm
na odwrocie: K.Adamek 2013
z serii kompozycje geometryczne, 2015 r.
olej, płótno
45 x 35 cm
sygn. na odwrocie
akwarela, ołówek, płótno, 45x60 cm
sygn.