DOBROGOWSKA Katarzyna
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBROGOWSKA Katarzyna
DOBROGOWSKA Katarzyna
olej na płótnie, 80x100 cm,
sygn. Kati Dobrogo z przodu i na odwrocie
DOBROGOWSKA Katarzyna
DOBROGOWSKA Katarzyna
Olej na płótnie, 80 x 100 cm
DOBROGOWSKA Katarzyna
Portret (z cyklu Typy Bałuckie), 2014
Olej na płótnie, 100 x 90 cm