JAKÓBCZAK Kamil (ur. 1990, Warszawa)
akryl/płótno, 90 x 70 cm<
sygnowany p.d.: 'JAKÓBCZAK'
na odwrociu opisany: 'KAMIL | JAKÓBCZAK | 2019 R.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'KJ | JAKÓBCZAK'
na odwrociu opisany: 'KAMIL | JAKÓBCZAK | 2019'
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'JAKÓBCZAK'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'KJ | Jakóbczak | 2019 r.'
na odwrociu opisany: '"KJ" | 2019 | KAMIL JAKÓBCZAK'
akryl/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'JAKÓBCZAK'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'JAKÓBCZAK'
na odwrociu opisany: 'KAMIL | JAKÓBCZAK | 2018'
akryl/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'JAKÓBCZAK K.'
obraz akrylowy, 60x60 cm,
sygn.p/d:KJ2015
akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany u dołu: 'KJ'
na odwrociu opisany: 'Kamil | Jakóbczak | 2018'
akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'KJ'
na odwrociu opisany: 'KJ | Kamil | Jakóbczak | 2018'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'KJ | 18'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'KJ'
na odwrociu opisany: 'Kamil Jakóbczak | 2018 r.'
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany śr. d.: 'KJ'
na odwrociu opisany: 'KAMIL | JAKÓBCZAK | 2018 R "DUCHY KNIEI"'
akryl/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'JAKÓBCZAK 18 R'
na odwrociu opisany: 'KAMIL | JAKÓBCZAK | 2018 R.'
akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany l.d. 'KJ
na odwrociu opisany: ' "KJ" | 2017 r.| KAMIL JAKÓBCZAK | "KORONA NOCY"'
akryl/płótno, 110 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'KJ'
na odwrociu opisany: 'KJ | 2017 | Kamil Jakóbczak | "Astrofaza"'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany l.g.: 'KJ'
na odwrociu opisany: ' "TROPIKALNY KOSMITA" | KAMIL JAKÓBCZAK | 2017 r.'
akryl/płótno, 73 x 60 cm
sygnowany p.d.: monogramem
na odwrociu opisany: '[monogram] | 2016 r. | Kamil Jakóbczak | "Entropia"'
akryl/płótno, 73 x 60 cm
sygnowany l.d.: 'KJ'
na odwrociu opisany: '"Energia" | Kamil Jakóbczak | [sygnatura] | 2016'
akryl na płótnie, 81x60 cm,
akryl, płótno, 73x60 cm
sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: "Energia" Kamil Jakóbczak 2016 r. oraz monogramem
Akryl na płótnie, 73 x 60 cm
akryl/płótno, 92 x 60 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'KJ" | 2015r.'
na odwrociu opisany: '[sygnatura] | 2015r. | Kamil Jakóbczak | "Kolorowych snów"'
akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie
akryl/płótno, 92 x 65 cm
sygnowany l.d. monogramem
akryl, płótno, 120 x 100 cm,sygn. l.d.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d. monogramem
na odwrociu opisany: 'KaJoT | Kamil Jakóbczak | 2 | 0 | 1 | 6'
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany l.d. monogramem
na odwrociu opisany: 'KaJoT | 2016 | Kamil Jakóbczak'
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany l.d. znakiem autorskim
na odwrociu opisany: 'UCHOGRAM | K. Jakóbczak | [monogram] | 2015'
akryl, płótno, 73x92 cm
sygn. p.d.: monogramem 2015, opisany na odwrocie: Kamil Jakóbczak 2015 Przebudzenie mocy
akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'KJ '15'
na odwrociu opisany: 'KJ | 2015 r.| Kamil Jakóbczak'
olej, płótno, 73x60 cm
opisany na odwrocie: Matka Natura Kamil Jakóbczak 2014
akryl/płótno, 100 x 70 cm
olej, płótno, 70x70 cm
sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: "Dusza Kameleona" K. Jakóbczak 2014
Olej na płótnie, 46x61 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie
olej/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany p.d.: `KJot | 2012`
na odwrociu opisany: `Kamil Jakóbczak | jesień 2012 r. | "Czekając na zachwyt" `
akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: `KJ.`
na odwrociu opisany: ` ``Obłęd Nocy`` | KAMIL | JAKÓBCZAK | KJ 2015 r.`
akryl, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. p.d.: KJ
Akryl na płótnie, 73x 60 cm,
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
olej na płótnie 46x61 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg, opisany na odwrocie: Krwawa wieczerza 2013 r., KAMIL JAKÓBCZAK 2013 r.
akryl/płótno, 65 x 50 cm
sygnowany p.d. monogramem
na odwrociu opisany: ` "Asymilacja" | Kamil Jakóbczak | [sygnatura] | 2015 r.`
olej/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `KAMIL JAKÓBCZAK | KaJot | 2012 r. | "Lato" | "Trzy gracje" | "Oniryczne gracje"`
olej/płótno, 46 x 55 cm
na odwrociu opisany: `Kamil Jakóbczak [znak autorski] | zima 2012 | ``Jesienna nostalgia`` | KaJot2012 R.`
olej/płótno, 61 x 46 cm
sygnowany p.d.: `KJot`
na odwrociu opisany: ```Obsesja natury`` | Kamil Jakóbczak 2012r. lato`