N RHOYK (ur. 1993)
cena wywoławcza: Wykup abonament
N RHOYK (ur. 1993)
akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
N RHOYK (ur. 1993)
akryl, płótno, 70 x 70cm,
sygn. p. d.: N Rhoyk oraz na odwrocie: N Rhoyk 2015
N RHOYK (ur. 1993)
N RHOYK (ur. 1993)
akryl, płótno, 70 x 50cm,
sygn.p.d.:"N Rhoyk" I na odwrocie:"2015"
N RHOYK (ur. 1993)
akryl, płótno, 50 x 40 cm,
sygn.na odwrocie.: N Rhoyk 2014r
N RHOYK (ur. 1993)
akryl, płótno, 40 x 50cm,
sygn.na odwrocie: "N Rhoyk 2014r."