BOHDANOWICZ Julian (1897 Symbirsk, Rosja - 1943 Warszawa)
litografia/papier, 26 x 20,4 cm (zadruk)
opisany u dołu ołówkiem: 'Warszawa 1933 R. Panu Józefowi Prochaska na pamiątkę | współpracy Julian Bohdanowicz'
cena wywoławcza: Wykup abonament
DZIEWCZYNA z SOKOŁEM i PSEM (WIEJSKA DIANA), 1923
litografia, 33,5 x 23 cm na arkuszu 44 x 30,5 cm, sygnowana pod kamieniem ołówkiem "J. Bohdanowicz 1923".
Grafika po muzealnej konserwacji. Marginesy reperowane, minimalne rozcięcie papieru.
drzeworyt, 9,5 x 7,5 cm na arkuszu 23 x 11,5 cm,
sygnowany i datowany pod klockiem ołówkiem "1925" i "J. Bohdanowicz".
DZIEWCZYNA Z SOKOŁEM I PSEM (WIEJSKA DIANA), 1923
litografia, 33,5 x 23 cm na arkuszu 44 x 30,5 cm,
sygnowana pod kamieniem ołówkiem "J. Bohdanowicz 1923".
litografia, 44,6 x 28 cm,
sygnowana i datowana pod kamieniem ołówkiem: "925" i "J. Bohdanowicz".