CISOWSKA Dorota
akryl, płyta, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: D. Cisowska 2014
cena wywoławcza: Wykup abonament
CISOWSKA Dorota
akryl, płyta, 46 x 55 cm,
sygn. l.d.: Dorota Cisowska sierpień 2014, praca oprawiona 2014
CISOWSKA Dorota
akryl, płótno, 60 x 20 cm,
sygn. na odwrocie: D.CISOWSKA, 2012
CISOWSKA Dorota
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. l.d.: D.CISOWSKA 2014
CISOWSKA Dorota