SITARCZYK Mieczysław (ur. 1971)
olej, farba fluorescencyjna, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna, akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
technika własna, kolaż, płyta, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, technika własna, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
pastel, tektura, 70 x 50 cm,
sygn. oraz opisany na odwrocie: maremi Kraków 2012
olej, płótno, 75x75cm
sygn. na odwrocie: Sitarczyk Mieczysław Robert Kraków 2014 0012 srm1500@o2.pl
olej, płótno, 70x70cm
sygn. na odwrocie: Sitarczyk Mieczysław Robert Jesień Kraków 2014 srm1500@o2.pl
olej, płótno, 100 x 100 cm
2014
sygn. na odwrocie: Sitarczyk Mieczysław Kraków 2014 Obraz 002
olej, płótno, 90 x 90 cm
2010
sygn. na odwrocie: Sitarczyk, 2013 Kraków Chaplin
pastel tłusty, wosk, pastel, 69 x 99 cm,
sygn. na odwrocie
technika własna, płótno, 68 x 68 cm,
sygn. na odwrocie