GÓRA Jan (ur. 1936, Dukszty (Litwa))
akwaforta, papier, 31,5 × 32 cm (odcisk płyty), 34,5 × 33 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: E.A. Jan Góra oraz opisany l. d.: Akwaforta/„PORUSZENIE” 1974
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwaforta/papier, 45 x 34 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Jan Góra' oraz datowany i opisany ołówkiem l.d.: 'Akwaforta "Muszle" 13/50 1975'
akryl/płótno, 65 x 82 cm
sygnowany p.d.: 'B. Góra'
na odwrociu nalepka z Biura Wystaw Artystycznych w Szczecinie z opisem pracy oraz nalepka IX Festiwalu Malarstwa Współczesnego
akryl, płótno, 107 x 130 cm
sygn. na odwrocie: Jan Góra | Sopot
akwaforta, akwatinta/papier, 29,5 x 50 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'Technika metalowa "Postacie XII" 1965 5/30 Arturowi Międzyrzeckiemu | Sopot 27.XI.65 Jan Góra'
61 x 46 cm (arkusz)
olej/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany p.d.: `Jan Góra`
na odwrociu opisany: `Jan Góra Z TAMTEJ STRONY" 1990` oraz naklejka autorska