BEDRIY Oksana (ur. 1992)
Akryl, płótno, 2x 90 x 60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
BEDRIY Oksana (ur. 1992)
Akryl, płótno 110 x 160 cm,
sygn. na odwrocie
BEDRIY Oksana (ur. 1992)
akryl, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. p.d.: Oksana Bedriy oraz na odwrocie
BEDRIY Oksana (ur. 1992)
akryl, płótno, 24 x 54 cm (3 x 24 x 18 cm),
sygn. p.d.: Bedriy O. oraz na odwrocie 2014
BEDRIY Oksana (ur. 1992)
akryl, płótno, 46 x 61 cm,
sygn. p.d. Oksana Bedriy oraz na odwrocie 2013