SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
cena wywoławcza: Wykup abonament
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
Ząbkowice Śląski - Bloki, 2017
akryl, płótno, 90 x 60 cm
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
olej, płótno, 60 x 70 cm
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
akryl, papier, 30x42 cm
sygn. p.d.: P.SMOGÓR, opisany na odwrocie nalepką autorską
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
olej na płótnie 60x60 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg,
opisany na odwrocie: P.SMOGÓR 23.08.2014
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
Jedi prezentuje triki czerwonego umysłu, 2015 r.
olej, płótno, 60 x 70 cm
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
akwarela, karton, 42x30 cm
sygn. na licu: P.SMOGÓR, na odwrocie nalepka autorska
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
akryl, karton, 42x31 cm
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
akwarela, karton, 42x30 cm
na odwrocie nalepka autorska
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
akryl, karton, 39x30 cm
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
olej na płótnie,
60x90 cm,
sygnowany z przodu, dolny środek
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
akryl, płótno, 50x60 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.g.: P.SMOGÓR
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
akryl na płótnie, 50x50 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
olej/płótno, 60 x 50 cm
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
akryl/spray na płótnie
60x60 cm
Sygnowany z przodu, prawy górny róg, na odwrocie autorska nalepka
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
olej/płótno, 80 x 110 cm
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
akryl, płótno, 50 x 60 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg: "P.SMOGÓR"
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
olej i marker na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany z przodu prawy górny róg
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
olej, płótno, 60x90 cm
sygn. na dole, na odwrocie: nalepka autorka
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
olej na dykcie
49x83 cm (w ramie 54x88 cm)
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
akryl, papier, 41,5x29,4 cm w świetle passe-partout
na odwrocie nalepka autorska
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
akwarela, papier, 25x24 cm w świetle passe-partout
na odwrocie nalepka autorska
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
Olej/płótno, 60x70 cm
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
akryl na dykcie, drewniana rama, 50x70 cm
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
olej na płótnie, 70x60 cm,
Sygnowany z przodu, prawy dolny i lewy górny róg
SMOGÓR Piotr (ur. 1975)
Olej na płótnie, 60 x 50 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, na odwrocie autorska nalepka