BREWKA Wojciech (ur. 1980, Kalisz)
Punk's not Dead, but DODO is, 2019
Akryl na płótnie,Spray, 98 cm x 116 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl na płótnie,Spray, 100 cm x 130 cm
akryl spray na płótnie, 130 x 90 cm
akryl na płótnie, 160 x 120 cm
akryl, olej na płótnie, 50 x 50 cm x 3
akryl na płótnie, 150 x 130 cm
BULL (Z SERII WE ARE ALL ANIMALS), 2018
akryl na płótnie, 160 x 160 cm
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygn. l.g.: „BREWKA” oraz na odwrocie „ROGACZ II, BREWKA”
akryl, spray na płótnie, 116 x 89 cm
akryl, spray na płótnie, 100 x 130 cm
Z cyklu 'Poczet królów Polski', Henryk Walezy, 2018 r.
akryl, olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BREWKA | "HENRYK WALEZY" | Z SERII POCZET KRÓLOW | POLSKI | WARSZAWA 2018'
akryl, spray, olej na płótnie, 160 x 120 cm
Olej, akryl, spray na płótnie, 150 x 100 cm
spray na płótnie, 170 x 180 cm
akryl, spray na płótnie, 150 x 150 cm
Olej, akryl na płótnie, 120 x 120 cm
Król z cyklu Queens and Kings, 2017
akryl, olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.g.: 'BREWKA' oraz opisany na odwrocie
2017 - wystawa zbiorowa "Z różnych powodów" inaugurująca działalność stowarzyszenia "Propaganda sztuki", Znajomi Znajomych, Warszawa
Olej, akryl na płótnie, 150 x 150 cm
akryl, olej, spray/płótno, 120 x 160 cm
sygnowany p.g.: 'BREWKA'
na odwrociu opisany: 'BREWKA | "BIG CITY LIFE" | WARSZAWA 2017'
olej, akryl, spray na płótnie, 120 x 120
Olej akryl na płótnie, 116 x 200 cm
Akryl, spray na płótnie, 120 x 200 cm
Akryl, spray na płótnie, 150 x 180 cm
Akryl, spray, na płótnie 130 x 100 cm
Akryl, spray, na płótnie 150 x 100 cm
Akryl na płótnie, 160 x 120 cm
Akryl na płótnie, spray, 170 x 150 cm
Oczko mu się odlepiło. Temu misiu, 2016
Akryl na płótnie, 150 x 100 cm
Olej na płótnie, 115 x 105 cm
akryl, spray, płótno, 140 x 120 cm,
sygn. p.d. znakiem autorskim BREWKA oraz opisany na odwrocie
Akryl na płótnie, 120 x 120 cm
akryl, płótno, 130 x 100 cm,
sygn. p.g. znakiem autorskim oraz opisany na odwrocie
olej/akryl na płótnie, 120 x 180 cm
akryl, płótno, 100x120 cm
sygn. l. d.: BREWKA, opisany na odwrocie: "KOBIETA W KAPELUSZU" WARSZAWA 2015 BREWKA
Z cyklu `Be Happy`, Last Selfie, 2015 r.
akryl/płótno, 180 x 100 cm
sygnowany l.g.: `BREWKA`
na odwrociu opisany: ` "BREWKA | "LAST SELFIE" | Z CYKLU BE HAPPY | WARSZAWA 2015`
Jestem sceptyczny z cyklu Portrety zwierząt, 2015
akryl, płótno, 120x120 cm
sygn. p.g. Brewka monogramem, opisany na odwrocie: Jestem sceptyczny z cyklu Portrety zwierząt Warszawa 2015 BREWKA
olej, płótno, 100 x 130 cm
sygn. l.d.: monogram artysty
sygn i opisany na odwrocie: monogram artysty oraz "Dziewczyna z okładki" WARSZAWA 2014
akryl/nitro na płótnie, 120 x 180 cm
W pogodni za lepszej jakości jutrem, 2015
akryl, płótno, 120 x 160 cm,
sygn. l.d. znakiem autorskim oraz opisany na odwrocie
Potwory wypełnione powietrzem, 2014
akryl na płótnie, 120 x 190 cm
Kubistyczne przemiany naturalne, 2014
akryl, płótno, 120 x 160 cm,
sygn. p.d. znakiem autorskim oraz opisany na odwrocie
Rogacz z cyklu W poszukiwaniu koloru, 2015
akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. l.g. znakiem autorskim oraz na odwrocie
akryl, nitro na płótnie 140x100 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i na odwrocie
olej, płótno, 100x150 cm
sygn. l.d.: Monogramem, opisany na odwrocie: Like a butterfly BREWKA Warszawa 2015
akryl/płótno, 114 x 145 cm
sygnowany l.g. monogramem
na odwrociu opisany
Coming out from the korpo, 2015
akryl na płótnie,
130x100 cm,
sygnowany z przodu, prawy dolny róg i na odwrocie
akryl/płótno, 180 x 120 cm
sygnowany l.g. monogramem
na odwrociu opisany
akryl na płótnie
140x100 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i na odwrocie
akryl, płótno, 150x100 cm
sygn. znakiem autorskim p.g., oraz na odwrociu, opisany "Famme Fatale" Warszawa 2015"
akryl na płótnie,
100x140 cm,
sygnowany z przodu, lewy górny róg oraz na odwrocie
akryl, olej/płótno, 160 x 120 cm
sygnowany l.g monogramem
na odwrociu opisany
akryl, nitro na płótnie, 150x100 cm
Sygnowany z przodu, lewy górny róg oraz na odwrocie
akryl, werniks, płótno, 100x140 cm
sygn. p.d.: Brewka, opisany na odwrocie: Córka Forkosa Warszawa Brewka
akryl, nitro/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany l.d. monogramem
Transmigracja, Z cyklu `Portrety zwierząt`, 2014 r.
akryl/płótno, 160 x 120 cm
sygnowany p.g. monogramem
na odwrociu opisany
akryl i olej na płótnie, 130x100 cm
sygnowany z przodu w prawym dolny rogu znakiem autorskim, na odwrocie tytuł pracy oraz znak autorski w górnym lewym rogu
akryl, płótno, 120 x 160 cm,
sygn. l.d. znakiem autorskim
Z cyklu `Portrety zwierząt`, Tukan - portret aluzyjny, 2014 r.
olej/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany l.g. monogramem
na odwrociu opisany
Słoń - Portret zamknięty, 2014
olej, płótno, 100x130 cm
sygn. l.g.: monogram, opisany na odwrocie: "SŁOŃ - PORTRET ZAMKNIĘTY" Z CYKLU PORTRETY ZWIERZĄT WARSZAWA 2014 BREWKA
akryl, nitro, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. l.d.
Z cyklu `Portrety zwierząt`, Ave camelopardalis, 2014 r.
akryl, nitro/płótno, 97 x 130 cm
sygnowany l.g. monogramem
na odwrociu opisany
Z cyklu portrety zwierząt, Never look back, 2014 r.
olej/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany l.d. znakiem autorskim
na odwrociu opisany
W moim świecie czuję się bezpiecznie, 2014
akryl, olej na płótnie
130x100 cm
Parrot, z cyklu portrety zwierząt, 2014
akryl, płótno, 100 x 130 cm,
sygn. l.d. znakiem autorskim oraz na odwrocie
akryl, olej, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. u dołu znakiem autorskim
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygn. g. l. BREWKA
opisany na odwrocie: BREWKA, ROGACZ II
akryl na płótnie
100x140 cm
Z cyklu `Portrety zwierząt` Konflikt pokoleń, 2014 r.
akryl, olej/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany p.g. znakiem autorskim
na odwrociu opisany
akryl, nitro na płótnie, 140x100 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Anarchista
Toucan, z cyklu portrety zwierząt, 2014
akryl, nitro, płótno, 100 x 130 cm,
sygn. l.d.: BREWKA
olej na płótnie, 120x100 cm,
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: "Już idę" Brewka
Z cyklu `portrety zwierząt`, Koń - pozaukładowa jednostka mocy, 2014 r.
akryl, nitro, olej/płótno, 140 x 100 cm
na odwrociu opisany
W poszukiwaniu koloru - las, 2014 r.
na odwrociu opisany
Zdarzyło się w moim kraju, 2013
mieszana (akryl, nitro, kolaż) na płótnie, 50x100 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: "Zdarzyło się w moim kraju" Warszawa 2013
mieszana na płótnie, 100x100 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: Obraz Kontrolny Brewka
akryl, nitro, płótno, 140x92 cm
akryl, olej/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany p.d. znakiem autorskim
na odwrociu opisany
Technika mieszana na płótnie, 100 x 100 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: Rubin generała, Brewka, 2013
technika mieszana/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany l.g.: `BREWKA`
na odwrociu opisany: `"POWRÓT | BYKA" | BREWKA | HOSSA`
nitro, akryl na płótnie,
70x100 cm,
sygnowany p.d. i opisany na odwrocie: Wojciech Brewka 94 low pressure
technika mieszana na płótnie,
84x52 cm,
opisany na odwrocie: Wojciech Brewka Kolorowe drzew
akryl, olej/płótno, 73 x 100 cm
na odwrociu sygnowany znakiem autorskim