JĘDRUSIK Dorota (ur. 1981)
Olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: j 2015 oraz na odwrocie dorota jędrusik 2015
cena wywoławcza: Wykup abonament
JĘDRUSIK Dorota (ur. 1981)
W powietrzu - Linia...002, 2015 r.
olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.d.: `dj 2015`
na odwrociu opisany: `dorota jędrusik 2015`
JĘDRUSIK Dorota (ur. 1981)
olej, płótno, 92 x 73 cm,
sygn. p. bok: dorota jędrusik 2013
JĘDRUSIK Dorota (ur. 1981)
olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. d.: dorota jędrusik 2013
JĘDRUSIK Dorota (ur. 1981)
olej, akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. na dole dorota jędrusik 2013
JĘDRUSIK Dorota (ur. 1981)
olej, akryl, płótno, 90x90 cm
JĘDRUSIK Dorota (ur. 1981)
olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.d.: `dorota jędrusik 2013`
JĘDRUSIK Dorota (ur. 1981)
olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. d.śr.: dorota jędrusik 2013 r.
JĘDRUSIK Dorota (ur. 1981)
olej, deska, 80 x 60 cm,
sygn. d.śr.: dorota jędrusik 2012 r.
JĘDRUSIK Dorota (ur. 1981)
olej/deska, 80 x 60 cm
sygnowany wzdłuż prawego brzegu: `dorota jędrusik 2012`
JĘDRUSIK Dorota (ur. 1981)
olej/płótno, 90 x 90 cm
wzdłuż prawej krawędzi: `dorota jędrusik 2013`
JĘDRUSIK Dorota (ur. 1981)
Olej, akryl, płótno, 70 x 70 cm, 2012
sygn. p.d.: Dorota Jędrusik 2012.