Miedzioryt wg obrazu Jacopo Robusti zw. Tintoretto (1519-1594); wym. komp.: 190 x 256 mm, pod kompozycją napis: Sapientia Martem depellente Pax et Abundantia cogaudent, nad napisem po lewej stronie: Iacobus Tinctorectus pixit, po prawej u dołu inicjały A.C. Niewielkie uszkodzenia u góry lewego marginesu i w l.d.r., zaplamienie w p.d.r., odbitka nieco wytarta, naklejona na nowszy podkład.
zestaw 20 grafik przedstawiających sceny erotyczne, które ilustrowały wiersze Pietro Aretino (1492-1556), wydane 1798 roku pod tytułem "L`Aretin d`Augustin Carrache ou Receuil de Postures Erotiques, d`apres les Gravures a l`eau-forte par cet Artiste celebre" miedzioryt, papier; ok. 31,5 x 20,5 cm (wymiar arkusza); odbitki późniejsze, pocz. XX w.?