SMOLIK Dominik (ur. 1982)
cena wywoławcza: Wykup abonament
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 170 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK | SMOLIK | AKRYL / PŁÓTNO | 170 x 170 | CM | ANYWHERE | MMXIX | "GDY OPUSZCZALI ZATOPIONE MIASTA | PUŁKOWNIK KILKA RAZY NAKRĘCAŁ | DWUTONOWE MECHANIZMY ZARDZEWIAŁYCH | ZEGARÓW KATEDRALNYCH I DOPIERO WTEDY | ODPŁYWALI WRAZ Z ZAŁOGĄ POŚRÓD | OSTATNICH KURANTÓW ROZBRZMIEWAJĄCYCH | W WODZIE [...]" Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Pinos que le dan sombras morados, 2019
Akryl na płótnie, 170 cm x 170 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 120 x 140 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘DOMINIK | SMOLIK | „FAURE” | AKRYL/PŁÓTNO | LNIANE | 120 x 140 CM | KRAKÓW | MMXIX | Dominik | Smolik’
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 170 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK | SMOLIK | "ELENAI" AKRYL / PŁÓTNO | 170 x 170 CM | Dominik Smolik | MMXIX'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygnowany na odwrociu: ‘Dominik Smolik’
opisany na odwrociu: ‘DOMINIK | SMOLIK | „UNDERWATER | WORLD” | AKRYL/PŁÓTNO | LNIANE | 120 x 140 cm | KRAKÓW | MMXIX’
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 85 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 × 140 cm,
sygn. na odwrocie: DOMINIK SMOLIK „LUMINARIAS” AKRYL/PŁÓTNO 100x140cm KRAKÓW MMXIX Dominik Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 130 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK | SMOLIK | "AUCKLAND | NEW ZEALAND" | AKRYL / PŁÓTNO | LNIANE | 130 x 140 CM | Dominik Smolik | MMXIX'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
El Jardin de los Placeres Terrenales, 2019
akryl, płótno lniane, 125 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK "AWAKENING OF SPRING" AKRYL | PŁÓTNO | LNIANE | 130 x 130 CM | KRAKÓW | MMXIX | Dominik | Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Iluminaciones en el espejo del agua (2019)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x110 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
NARCISSUS AT THE SPRING , 2019
akryl na płótnie, 125 x 140 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Entre las sombras moradas de los arboles, 2019
akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Blackbird singing in the dead of night, 2019 r.
akryl/płótno, 125 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK | SMOLIK | "BLACKBIRD | SINGING IN THE | DEAD OF NIGHT" | AKRYL / CZARNE | PÓŁTNO LNIANE | 125 X 140 CM | KRAKÓW | MMXIX | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
En las profundidades del agua, 2019
akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn.na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
La Fauna de la Tarde III, 2019
akryl/płótno, 120x140 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 100 x 150 cm
sygnowany na odwrociu
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 120 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK | SMOLIK | "WARSZAWA | W RÓŻACH" | AKRYL / PŁÓTNO | LNIANE | 120 x 140 CM | KRAKÓW MMXIX'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
La fauna de la tarde III, 2019 r.
akryl/płótno, 120 x 140 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK | SMOLIK | "LA FAUNA | DE LA TARDE III" | Dominik | Smolik | KRAKÓW MMXIX | AKRYL/PŁÓTNO | 120 X 140 CM"'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 120 x 140
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dominik Smolik "Underwater flowers" Kraków 2019 r.'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno
80x120
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno
80x120
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno
80x120
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygnowany na odwrociu: ‘Dominik, Smolik, KRAKÓW MMXIX, DOMINIK, SMOLIK, "AURORA”, AKRYL, PŁÓTNO, 120 x 140 CM’
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
La fauna de la tarde I, 2019 r
akryl/płótno, 100 x 150 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "La fauna de la tarde I" | AKRYL/PŁÓTNO | 100/150CM | KRAKÓW 2019 R. | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 115 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dominik Smolik | "UNIVERSUM V" | 2018 r. | AKRYL / PŁÓTNO | 115 x 150 cm | KRAKÓW'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK | SMOLIK | "Z CYKLU | IMPRESSIO" | AKRYL/PŁÓTNO | 70 X 100 CM | Dominik Smolik | KRAKÓW | 2018 r.'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 140 x 180 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dominik Smolik | AKRYL/PLÓTNO | 140 x 180 CM | "Universum IV" | KRAKÓW | 2018 r. | Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 2 x 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 110 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dominik "Universum" | Smolik KRAKÓW 2018 | 110 x 170 cm'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 110 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 110 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dominik | Smolik | "Universum I" | 2018 R.'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Chromatica II, dyptyk, 2018 r.
akryl/płótno, 95 x 190 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "CHROMATICA II" | DYPTYK SKRZYDŁO A / B | AKRYL / PŁÓTNO | 95 x 95 CM | KRAKÓW MMXVIII | Dominik | Smolik' (każda część)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 95 x 190 cm, dyptyk,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dominik Smolik | "Formy sonoryczne" | dyptyk skrzyło A/B | akryl/płótno | 95 x 95 cm | Kraków MMXVIII | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Materia międzygwiezdna, dyptyk, 2018 r.
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "MATERIA MIĘDZYGWIEZDNA" | DYPTYK-SKRZYDŁO A/B | AKRYL/PŁÓTNO | 95 X 95 CM | KRAKÓW MMXVIII | Dominik Smolik' (każda część)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno/dyptyk, 95 x 190 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "CHROMATOGRAPHY 46" | AKRYL/PŁÓTNO | DYPTYK-SKRZYDŁO A/B | 95 X 95 CM | KRAKÓW MMXVIII | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 2 x 95 x 95 cm, sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, dyptyk 2 x 95 x 95 cm
Sygnowany na odwrocie.
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Substancja światła, dyptyk, 2018 r.
akryl/płótno, 95 x 95 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | SUBSTANCJA ŚWIATŁA | AKRYL/PŁÓTNO | DYPTYK-SKRZYDŁOA | 95X95 CM | KRAKÓW MMXVIII | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 95 x 190 cm (dyptyk)
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "CHROMATOGRAPHY 44" AKRYL/PŁÓTNO DYPTYK 95x95 CM KRAKÓW MMXVIII
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 2 x 95 x 95 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Rozszczepienie światła, dyptyk, 2018 r.
akryl/płótno, 97 x 194 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "ROZSZCZEPIENIE ŚWIATŁA" | DYPTYK SKRZYDŁO (A/B) | 97 x 97 CM AKRYL/PŁÓTNO | KRAKÓW MMXVIII | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 2 x 95 x 95cm
sygnowany na odwrocie: ‘Dominik Smolik 2018’
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl na płótnie, 2 x 97 x 97 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Chromatography 50, dyptyk, 2018
akryl, płótno, 97 x 194 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 59.50 x 120 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "ILLUMINATIONS" AKRYL, PŁÓTNO 60x120 CM KRAKÓW MMXVIII Dominik Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "THE MOVEMENT I" | OLEJ, PŁÓTNO | 70 x 50 CM | KRAKÓW MMXVII | Dominik | Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 2 x 97 x 97 cm, sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 2x98x98cm
Sygnowany na odwrocie.
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 2x (120x60) cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 70x120cm
Sygnowany na odwrocie.
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Grey yellow orchestration, dyptyk, 2017 r.
akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "GREW YELLOW | ORCHESTRATION" | DYPTYK - SKRZYDŁO (A/B) | AKRYL/PŁÓTNO | 100 x 70 CM | KRAKÓW MMXVII | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Kompozycja sfumatyczna-sfumatyzm I, 2017
akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 80 x 120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 120x100cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 80x120 cm
opisany na odwrocie: Dominik Smolik Afterimage 2017
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Grande Diptico Mephisto, dyptyk, 2017 r.
akryl/płótno, 150 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "GRANDE | DIPTICO | MEPHISTO" | DYTPYK SKRZYDŁO (A/B) | AKRYL/PŁÓTNO | 150 x 100 CM | KRAKÓW MMXVII | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Sosny na piaszczystym klifie IV, 2017
akryl na płótnie, 2x100x70 cm (całość 100x140 cm)
sygnowany na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrociu: DOMINIK SMOLIK/"VERDE BRILLANTE"/AKRYL/PŁÓTNO/100 X 100 CM/ KRAKÓW MMXVII/ Dominik Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 2x100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 2 x 100 x 100 cm (całość 100 x 200 cm),
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Las Putas de Avignon, dyptyk, 2017 r.
akryl/płótno, 100 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "LAS PUTAS DE | AVIGNON" | DYPTYK SKRZYDŁO (A/B) | AKRYL/PŁÓTNO | 100 x 100 CM | KRAKÓW MMXVII | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Konwersja przestrzeni kolorów 2017
Akryl na płótnie, dyptyk 2 x 100 x 100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 2x(100x100) cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "FRACTALS" DYPTYK AKRYL PŁÓTNO 100x100 CM KRAKÓW MMXVII Dominik Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 2x100x70cm.
Opisany na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Sosny na piaszczystym klifie, 2017 r.
dyptyk, akryl/płótno, 100 × 200 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "DOMINIK SMOLIK "SOSNY NA PIASZCZYSTYM KLIFIE" DYPTYK SKRZYDŁO A AKRYL/PŁÓTNO 100 x 200 CM KRAKÓW MMXVII Dominik Smolik"; DOMINIK SMOLIK "SOSNY NA PIASZCZYSTYM KLIFIE" DYPTYK SKRZYDŁO B AKRYL/PŁÓTNO 100 x 200 CM KRAKÓW MMXVII Dominik Smolik"
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 150 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK | SMOLIK | "FAUSTUS" | DYPTYK SKRZYDŁO (A/B) | AKRYL | CZARNE PŁÓTNO | 150/100 CM | KRAKÓW MMXVII | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 100x150 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, czarne płótno, 2x 100x70 cm (dyptyk)
opisany na odwrocie: Dominik Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Sny dźwiękowe, dyptyk, 2017 r.
akryl/płótno, 100 x 140 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"SNY DŹWIĘKOWE" DYPTYK - SKRZYDŁO A/B | KRAKÓW 2017 | AKRYL/PŁÓTNO | 100 x 70 CM | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na czarnym płótnie, 2x100x70 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 73 i 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "SUBTILITE" | DIPTYCH WING (A/B) | AKRYL/PŁÓTNO | 100 x 70 CM | KRAKÓW MMXVII | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Tierra del Fuego (Ziemia Ognista), 2017 r.
dyptyk, akryl/płótno, 100 × 146 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
"DOMINIK SMOLIK "TIERRA DEL FUEGO (ZIEMIA OGNISTA)" DYPTYK SKRZYDŁO A AKRYL/PŁÓTNO 100 × 73 CM KRAKÓW MMXVII Dominik Smolik; DOMINIK SMOLIK "TIERRA DEL FUEGO (ZIEMIA OGNISTA)" DYPTYK SKRZYDŁO B AKRYL/PŁÓTNO 100 × 73 CM KRAKÓW MMXVII Dominik Smolik"
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, dyptyk, 2x100x70 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Claude Monet z cyklu Abstractly, 2017
akryl, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK FROM THE SERIES ABSTRACTLY "CLAUDE MONET" AKRYL/PŁÓTNO 100x100 CM KRAKÓW MMXVII Dominik Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 70cm
na odwrocie: DOMINIK SMOLIK | "UNNAMED" | KRAKÓW 2017 | AKRYL/PŁÓTNO | 100X70 CM | Dominik Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Cassini - misja przesilenia, 2017 r.
akryl/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "CASSINI-MISJA PRZESILENIA" | KRAKÓW MMXVII | AKRYL/PŁÓTNO | 100x150 CM | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, dyptyk 2x120x80 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 150 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
2 x 100 cm x 70 cm, dyptyk (całość 100 cm x 140 cm), akryl na płótnie, 2017
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrociu: DOMINIK SMOLIK/"WHITE ORCHESTRATION"/AKRYL/PŁÓTNO/100 x 100 CM/KRAKÓW MMXVII/Dominik Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrociu: DOMINIK SMOLIK / "SELVA"/AKRYL/PŁÓTNO/ 100 x 100 CM/KRAKÓW MMXVII/Dominik Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 2 x 100 x 70 cm (dyptyk),
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl na płótnie, 110 x 160 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
La Famna de la trade (skrzydła motyla), dyptyk, 2016 r.
akryl/płótno, 120 x 160 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "LA FAMNA DE LA TRADE" | ("SKRZYDŁA MOTYLA") | DYPTYK | SKRZYDŁO A/B | AKRYL/PŁÓTNO | 120 x 80 CM | KRAKÓW 2016 | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 100x130 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 2x 100x70 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "IMPRESSIO II" DYPTYK AKRYL/PŁÓTNO 100x70 CM KRAKÓW MMXVIII Dominik Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 80 x 120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 2 x 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
dwa razy 120x80cm, akryl na płótnie, 2016.
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 80x120 cm,
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 2 x 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno
100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "NYMPHS AND SATYR" | KRAKÓW 2016 | AKRYL/PŁÓTNO | 100 x 140 CM | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "GRANDE FINALE" | KRAKÓW 2016 | AKRYL/PŁÓTNO | 100 x 140 CM | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100x140 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "VENUS, SATYR, AND CUPID" KRAKÓW 2016 Dominik Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 120 x 120 cm, 2016
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Dyptyk Variation III i IV, 2016
akryl, płótno, 100 x 120 cm i 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 100x140cm, opisany na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygn.i opisany na odwrociu: DOMINIK SMOLIK/ "DODECAPHONIC EXPERIMENT" / KRAKÓW 2015
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK/"MENUET" /KRAKÓW 2016/Dominik Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 100x130 cm,
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik, Impressio I, Kraków 2016
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl płótnie, 100 x 130 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "IMPRESSIO" | KRAKÓW 2016 | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 61,5x46 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "BLOWING DENDELION" KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 40x80 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK SMALL BUBBLES KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 46x61,5 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "BUBBLES" KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 150 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 100x140 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 2x100x100cm,
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "NOTTURNO IV" | KRAKÓW 2016 | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "WARSAW AUTUMN" | KRAKÓW 2016 | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl na płótnie, 150x120 cm
Opisany na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100x140 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "RONDEAU CAPRICCIOSO" KRAKÓW 2016 Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | ''OPERA BUFFA'' | KRAKÓW 2016 | Dominik Smolik | AKRYL/PŁÓTNO | 100 x 120 CM'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl na płótnie, 100 x 140 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl na płótnie, 100x120cm
Opisany na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl, płótno, 120 x 150 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 120 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "ANDANTE GRAZIOSO" | KRAKÓW 2016 | AKRYL/PŁÓTNO | 150 x 120 CM | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "MENMET" KRAKÓW 2016
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 150 x 120 cm,sygn. ma odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 150x120cm, opisany na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 46x61 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "BUBBLES INTO THE SKY" KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: BUBBLES IN ROUGE DOMINIK SMOLIK KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno
100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | ''CONCERTO GROSSO" | KRAKÓW 2016 | Dominik Smolik | AKRYL/PŁÓTNO | 100/100 CM'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno
150 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "LARGO" | KRAKÓW 2016 | Smolik Dominik | AKRYL/PŁÓTNO | 150x120 CM'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 150 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 150x120 cm,
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 150 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "FORTISSIMO" | KRAKÓW 2016 | Dominik Smolik | AKRYL/PŁÓTNO | 150x120 cm'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 110 x 160 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 150 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | ''VIOLIN SONATA'' | KRAKÓW 2016 | Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | ''STOCHASTIC I'' | KRAKÓW 2015 | Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl na płótnie, 100x150cm
Opisany na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 110x160 cm, opisany na odwrocie
opisany na odwrocie: Dominik Smolik "Serenade" Kraków 2016 Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 120 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | ''PIANO CONCERTO'' | KRAKÓW 2015 | Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 120 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | ''SONATINA'' | KRAKÓW 2015 | Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik Sfumato III, Kraków 2015
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie 100x120 cm
Sygnowany na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 120 x 150 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl na płótnie 100x100cm
Sygnowany na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: dominik smolik "CELLO SUITE" KRAKÓW 2015 Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl na płótnie, 100 x 120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `DOMINIK SMOLIK | "NOTTURNO" | KRAKÓW 2015 | Smolik`
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 46x61 cm
opisany na odwrocie: DOMIKIK SMOLIK "FLASHB(L)ACK" KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 46x61 cm
opisany na odwrocie: DOMIKIK SMOLIK "BABBLES INTHOTE SKY" KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 46x61 cm
opisany na odwrocie: DOMIKIK SMOLIK "DANDELION" KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `DOMINIK SMOLIK | "SFUMATO II" | KRAKÓW 2015 | Smolik`
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "EXPANDES TONALITY" KRAKÓW 2015
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `DOMINIK SMOLIK | "PIANO SONATA" | KRAKÓW 2015`
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl na płótnie, 100 x 100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `DOMINIK SMOLIK | ``SFUMATO`` | KRAKÓW 2015`
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 75 x 115 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Motacilla alba with a geometrical pattern (2015)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `DOMINIK SMOLIK | STOCHASTIC | KRAKÓW 2015`
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik, Smużenie 3, Kraków 2015
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, marker na płótnie, 100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
na odwrociu opisany: `DOMINIK SMOLIK | ``SPECTRUM ONE`` | KRAKÓW 2015`
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Dragonflies and Butterflies, 2015
akryl na płótnie 80x120 cm
sygnowany na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100x100cm
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik "Sonoria" Kraków 2015
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik Polytonal Kraków 2015
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Dodecaphonic experiment (2015)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "PURE ABSTRACT" KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 75 x 115 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 75x115 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "SWIFTNESS" 2015
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 120 x 80 cm
2015
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik Sarabande Kraków 2015
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 70 cm
2015
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik Smużenie 1 Kraków 2015
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno, 100x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno, 80x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Remembrance from childhood (2014)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno, 80x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Dragonflies_Dominik Smolik, 2015
akryl, płótno 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik "Atonal" Kraków 2014.
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik "The Feeling" Kraków 2014.
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Nude on the abstract background, 2014
akryl, płótno, 100 x 80 cm ,
sygn. na odwrocie.
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik wraz z opisem autorskim 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100x70 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 46,5x61 cm
opisany na blejtramie: DOMINIK SMOLIK "FLASHB(L)ACK" KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
olej, tusz, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "GROTESQUE" KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie Bubbles in rouge Dominik Smolik Kraków 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
olej, tusz, płótno, 100x80 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, papier, 100 x 70 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 80 x 120 cm.,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
70x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 38x55 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "DAUGHTER" KRAKÓW 2013
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 40x40 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "SPOKÓJ" KRAKÓW 2013
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 70 x 100 cm.
sygn. na odwrocie : Dominik Smolik / Bubbles / 2013
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "SUMMER IN GREECE" KRAKÓW 2013
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik Kraków 2013 "Wakacje w PRL"
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl na płótnie
60x90 cm
Opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLNIK "ULOTNE CHWILE" KRAKÓW 2013
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie na blejtramie: DOMINIK SMOLIK KRAKÓW 2013