BODNAR Robert (ur. 1982)
akryl, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: ROBERT BODNAR MILKY WAY IMPRESSION II 2014
cena wywoławcza: Wykup abonament
BODNAR Robert (ur. 1982)
akryl, płótno, 60 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: ROBERT BODNAR MILKY WAY IMPRESSIONS I 2014
BODNAR Robert (ur. 1982)
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: ROBERT BODNAR NEBULA II 2013
BODNAR Robert (ur. 1982)
akryl, płótno, 85 x 66 cm,
sygn. na odwrocie: ROBERT BODNAR NEBULA I 2013
BODNAR Robert (ur. 1982)
akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: ROBERT BODNAR SEN TERIERA 2013
BODNAR Robert (ur. 1982)
akryl, płótno, 50 x 150 cm,
sygn. na odwrocie: ROBERT BODNAR IN FRONT OF PELOTON
BODNAR Robert (ur. 1982)
akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: ROBERT BODNAR AFTER DECISION 2013
BODNAR Robert (ur. 1982)
akryl, płótno, 80x40 cm
opisany na odwrocie: ROBERT BODNAR / DREAMVOYAGE IV 2013
BODNAR Robert (ur. 1982)
akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: ROBERT BODNAR ETERNAL SKY II 2013
BODNAR Robert (ur. 1982)
akryl, płótno, 40 x 150 cm,
sygn. na odwrocie: ROBERT BODNAR 2013 WAVE AND WIND
BODNAR Robert (ur. 1982)
akryl, płótno, 20,5 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: ROBERT BODNAR 2013 CHANGING PERSPECTIVE
BODNAR Robert (ur. 1982)
akryl, płótno, 50 x 35 cm,
sygn. na odwrocie: ROBERT BODNAR 2013 BEHIND THE ARROW
BODNAR Robert (ur. 1982)
akryl, płótno, 50 x 30 cm,
sygn. na odwrocie `ROBERT BODNAR 2012 LONELY DIVER`
BODNAR Robert (ur. 1982)
akryl, płótno, 40 x 20 cm,
sygn. na odwrocie `ROBERT BODNAR 2012 ETERNAL SKY`
BODNAR Robert (ur. 1982)
akryl, płótno, 120 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: ROBERT BODNAR UKŁAD I 2013
BODNAR Robert (ur. 1982)
akryl/płótno, 60 x 80 cm
na odwrociu opisany: `ROBERT BODNAR | 2011`