BILETNICOVA Svetlana (ur. 1981)
olej, płotno; 60 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: S. Biletnikova/ 2012
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 60 x 90,5 cm;
sygn. na odwrocie: S. Bieletnikova. 2012 r.
olej, płótno, 60x80 cm
opisany na odwrocie: S.Biletnikova 2012 r
olej, płótno, 60 x 90,5 cm;
Olej, płótno, 60,5 x 90 cm, sygnowany na odwrocie.
Olej, płótno, 60 x 60 cm, 2012
sygnowany na odwrocie.