DAŁEK Monika (ur. 1981)
Wysyłam strumień głosu w przestrzeń, 2019
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: M. Dałek 2019
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAŁEK Monika (ur. 1981)
By się zgubić poszukuję dźwięku, czasu i bliskości, 2019r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany i datowany l.d.: 'MDałek 2019'
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Oddychaj i nie bój się troszczyć (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
To nie miejsce na zawiedzione nadzieje (2018)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Wszystko co musisz zrobić to zagrać, 2019
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: M. Dałek 2019
DAŁEK Monika (ur. 1981)
MiM czyli Mistrz i Muza, 2018r.
akryl/płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany p.d: M Dałek 2018,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MiM czyli Mistrz i Muza | M Dałek | 2018'
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Lubię siebie lubiącą ludzi, 2019
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Serca kochanków świecą w mroku, 2019
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: M. Dałek 2019
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Przez zaskoczone powietrze przefruwa pierwszy ton, 2019r.
akryl/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany i datowany l.d: M Dałek 2019,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PRZEZ ZASKOCZONE POWIETRZE PRZEFRUWA | PIERWSZY TON | M DAŁEK | 2019'
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Jak światłem zasiał wszędzie ludzie (2018)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
80x100 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Nie ma nic piękniejszego niż dążenie naprzód, 2019
akryl, płótno, 100 x 60 cm, sygn. p.d.: M. Dałek 2019
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Lubimy dobro i prawdę, 2018 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: ‘MDałek 2018’
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Uśpione bazary i tylko ona cicho gra, 2018
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: M. Dałek
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Tu każda chwila ostatnia i pierwsza, 2018 r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' TU KAŻDA CHWILA OSTATNIA I PIERWSZA | JDałek 2018 '
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Dnieją płaszczyzny dźwięków i ciał, 2018
akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno
30x30
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Spojrzenia z nieoczekiwanej strony(2018)
sygn.dat.l.d.
akryl, płótno
80x80
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Są dźwięki zaraźliwe podobnie jak śmiech(2018)
sygn.dat.l.d.
akryl, płótno
80.5x60
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Kąpiemy się w letnich poświatach, 2018 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M Dałek 2018’
opisany na odwrociu: ‘KĄPIEMY SIĘ W LETNICH POŚWIATACH, M DAŁEK 2018’
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Jak okiem sięgnąć panuje tu chwila, 2018
akryl, płótno, 80 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'MDałek 2018',
sygnowany, datowany na odwrociu: 'MARIA I ULISSES | MDałek 2018'
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Muzyka płynie wśród strun jak radosna ryba, 2018
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: M. Dałek 2018
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Spotkania zupełnie czyste, 2018
akryl, płótno, 80 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Ukryj mnie w miękkiej melodii, 2018
akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: M. Dalek 2018
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Mój głód wyjaśnia wszystko co zrobiłem, 2016 r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany i datowany l.d: 'M Dałek 2018'
sygnowany, datowany i opsany na odwrociu: 'MÓJ GŁÓD WYJAŚNIA | WSZYTSKO, CO ZROBIŁEM | M DAŁEK 2016'
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Czekanie jest częścią miłości, 2018 r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany i datowany p.d: ' M Dałek 2018'
sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'CZEKANIE JEST CZĘŚCIĄ MIŁOŚCI | M DAŁEK 2018'
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Gwiazdy mają swą chwilę a potem umierają, 2018 r.
Sygnowany l. d. róg: ‘M. Dałek 2018 r.’
Opisany na odwrocie: ‘GWIAZDY MAJĄ SWĄ CHWILĘ A POTEM UMIERAJĄ M DAŁEK 2018’
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Ulicami Łodzi młody bohater chodzi (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
I wszystko stanęło do góry nogami (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Niepewność staje się pewnością, 2018
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: M.Dałek 2018
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Ile uroku w tym co niepraktyczne, 2018
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Szukałem złota, znalazłem słowa, 2018
akryl, płótno, 80 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Słońce zatopiło się za tobą, 2018
akryl na płótnie, 80 x 60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Dzień pachnie jak początek (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Całą skórą wczesne dźwięki tka (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Ożywienie jest osiągnięte (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Ulicami Łodzi młody bohater chodzi, 2018
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
100.5x80.5 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Dzień okrył moją kochaną wszystkim miłym i przytulnym (2018)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
80.5x80.5 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
100x100 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
W tych świeżych dźwiękach zamieszkały jej tajemnice, 2018
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Cisza nie przykryje dnia, 2017
akryl, płótno, 80 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Czas biegnie szybciej niż woda
Akryl, płótno, 100 x 80 cm, 2017
sygn. na odwrocie.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Tylko Ty, rakieta na niebie, 2017
akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Czas biegnie szybciej niż woda, 2017
akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Podpalisz świat kochanie, 2017
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Jestem wschodem nowego dnia, 2017
akryl, płótno, 80 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Miasto jak kamień rzuciłem za siebie (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Złoty wóz Heliosa stacza się do morza (2017)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Zostają razem spowici w sen, 2018
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Złap ze mną ostatni autobus 2017
Akryl na płótnie, 100 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Znajoma obecność (wg. Ginsberga), 2017
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Jestem jednokierunkową drogą (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Miasto zmienia się szybciej niż serce śmiertelnika (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Stałość twoich ramion jest katalizatorem (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Stawmy czoło jesiennej muzyce i zatańczmy, 2017
Akryl na płótnie, 100 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Zegar tak cierpliwie czeka na morza pieśń, 2017
akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrociu: ZEGAR TAK CIERPLIWIE CZEKA NA MORZA PIEŚŃ/2017/M. Dałek
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Ja będę ogrodem, ty będziesz wężem, 2015
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
W Twoich oczach płonący zachód słońca, 2017
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 100 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Obudzony w dobrym mieście (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Nie wracajmy dziś na noc do domu (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Zegar tak cierpliwie czeka na morza pieśń (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn.p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie , 80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Lubimy czytać i wyglądamy bosko, 2017
Akryl na płótnie, 80 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Teraz zatrzymaj się i płyń, 2017
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Gdzie mieszkają bogowie (2017)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Nie ma czasu zanim nie będzie za wcześnie (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Płoną razem cali w szaleństwie (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Opieram się na elektryzujących snach, 2017
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Od kiedy Cię znalazłem, moje życie jest w ruchu, 2017
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Pożądasz w kosmosie, w czasie 2017
Akryl na płótnie, 80 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Dziś ktoś inny gotuje obiad (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Czekanie zbliża mnie do siebie, 2017
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 80 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie,100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Z upływem minut od wszystkiego się odrywasz, 2017
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też 2016
Akryl na płótnie, 100 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
50x40 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Dym zostawiają płomienie (2016)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
50x40 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Turkusowa dal zaczyna się szczerzyć (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Bedę się wpatrywał w Twoją twarz przez całą noc, 2016
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p. d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Na ciemnym horyzoncie zanosi się na deszcz, 2016
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrocie nalepka: Drugi Niezależny Salon Młodych Twórców/14 maja - 16 września 2015 r./Centralne Muzeum Włókiennictwa/ul. Piotrkowska 282, Łódź/nr 2/ Monika Dałek/ Lustro (2015) sygn. na odwrociu/ akryl/płótno, 100 x 100 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
47x60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80.5x80.5 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
W poszukiwaniu miejsca bez łez (2016)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
55x46 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie , 80 x 60 cm
sygn. p.d.: MDałek 2015
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Wielkie mysli przychodzą i nieraz zostają na noc, 2014
akryl na płótnie, 100x100 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
W blasku kwitnących żagli, 2016
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p. d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie, 100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Czarna ziemia, czarny chleb, noc liże stopy, 2016
akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: MDałek2016 na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Daleko od domu, lecz tacy szczęśliwi (2016)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x100 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100.5x80.5 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p. d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. p.d.
akryl, płótno
101x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100.5x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Słońce mija jak pocałunek (2016)
sygn. p.d.
akryl, płótno
80.5x80.5 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Między miodem a ciemnością nocy, 2016
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100.5x100.5 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Milczenie z najdalszych krańców rzeczy (2015)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
120.5x90.5 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p. d.: Mdałek 2016 oraz na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Mogę stać się jak wosk w Twoich rękach, 2015
akryl na płótnie, 80x100 cm,
sygn., p. d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Dwa torsy nie mają forsy, 2015
akryl na płótnie 60x80 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Zieloni chłopcy po nocach rosną, 2016
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80.5x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Dniejąc, ciało ciepłe od snu ukazuje (2016)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x80.5 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Noc kołysze, płynę ja i Ty, 2015
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 100x100cm
Opisany na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 24 x 24 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Chowa się za mną dobry duch, 2015
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: MDałek 2015
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie 80x80 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 80x100cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Forma pękła, treść wycieka (2015)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x91 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x130 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie 100x100 cm
sygnowana z przodu prawy dolny róg
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie 47 x 60 cm
opisany na odwrociu
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, technika mieszana, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: MDałek 2015 oraz na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 100x100cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie 100x80cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 24 x 30 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
60x80
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x100
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
90.5x100
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie 100x100 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg;
opisany na odwrocie: "Zabawy z mlekiem" 2014 Monika Dałek
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 100x80 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: Dałek
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Ludzie cali pragną całości, 2015
technika mieszana, akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: MDałek 2015
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: M. Dałek 2015
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
47x60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Piękno jest przerażenia początkiem (2015)
sygn. dat.p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Wielkie myśli przychodzą i nieraz zostają na noc (2014)
sygn. dat.p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
What's going on in this art, 2015
akryl, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Ta wiosna napełnia się Tobą, 2015 r.
akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany p.d.: `M | Dałek2015`
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie 90x120 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
technika mieszana, akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: MDałek 2015
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
120x90 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
90x120 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Mijamy obok jak fala powietrza (2015)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
60x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie 100x80 cm,
sygnowany z przodu, prawy bok
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Jaki obcy jest ten świat, 2014
technika mieszana, akryl, płótno, 47 x 60 cm,
sygn. p.d.: MDałek 2014
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie 80x100 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: "The trip" Mdałek (duże M i D, system zmienia mi D na małe - gupi)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: `M | Dałek 2015`
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Oto blask stronicy księgi, gdzie wszystko może się zdarzyć, 2014
akryl na płótnie,
100x80 cm,
DAŁEK Monika (ur. 1981)
olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Tomorrow will be amazing, 2014
akryl na płótnie
100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno, 61x50 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno, 120x90 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn.p.śr.
akryl, płótno, 46x54.5 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. l.d.: MDałek 2014
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Czyste brzmienie godziny potrąca moje zmysły, 2014
akryl na płótnie,
60x50 cm,
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 130 cm, 2014,
sygn. p. d.: M. Dałek 2014.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Barwy na górze potargał wiatr, 2014
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie, 120x90 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
70x50 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Parasol nie chroni od łez (2014)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
40x50 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
60x20 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
olej na płótnie
80x100 cm
Sygnowany z przodu, lewy bok
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Chcę sobie zaufać lecz nie wiem jak (2014)
sygn. dat. p.d.
akryl, pilśnia
90x64 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Zawsze te godziny, zawsze ta miłość (2014)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
101x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Biała budka, biały chleb, poranek szczerzy zęby (2014)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
73x54 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Kilka drobnych szaleństw (2014)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
30x40 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
47x60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. p.d.
technika mieszana, płótno
100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. p.d.
akryl, płótno
120x96 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Księga zawsze otwarta w połowie (2013)
sygn. dat. śr.d.
collage, akryl, płótno
60x47 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Dobre jest to, co dzikie i wolne (2013)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
110x100 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Latarnie gasną szybciej niż noc (2013)
sygn. dat. p.d.
collage, akryl, płótno
60x47 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
81x65 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 55x46 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 55x46 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. p.d., akryl, płótno, 46x38 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)