HILSCHER Kurt
Wieża Trynitarska w Lublinie, ok. 1942
Akwaforta;
wym. komp.: 248 x 168 mm;
sygn. oł. p.d.: Kurt Hilscher, l.d. opis i technika w jęz. niemieckim.
Lit.: J. Hilscher, "Kurt Hilscher. Werbegrafik und Verlagsarbeiten. 1925-1975", Paris 2008. Rzadka praca, nienotowana w katalogu prac artysty.
cena wywoławcza: Wykup abonament
HILSCHER Kurt
Kaplica Boimów we Lwowie, ok. 1942
Akwaforta;
wym. komp.: 254 x 170 mm;
HILSCHER Kurt
Warszawa. Pałac na Wodzie w Łazienkach, ok. 1942
Akwaforta;
wym. komp.: 248 x 170 mm;
HILSCHER Kurt
Kościół Mariacki w Krakowie, ok. 1942
Akwaforta;
wym. komp.: 252 x 168 mm;
HILSCHER Kurt
Lublin. Wieża Trynitarska, lata 30.
Akwaforta; wym.: 251 x 172 (plansza: 389 x 291 mm); sygn. oł. p.d.: Kurt Hilscher, l.d. tytuł i technika (w jęz. niemieckim); na odwrocie opis kolekcjonerski i stempel wiedeńskiej galerii.
HILSCHER Kurt
Lwów. Kaplica Boimów, lata 30.
HILSCHER Kurt
Lwów. Kościół Bernardynów, lata 30.
HILSCHER Kurt
Warszawa. Pałac na Wodzie, lata 30.
HILSCHER Kurt
Lublin. Brama Krakowska, lata 30.
Akwaforta; wym.: 251 x 172 (plansza: 389 x 291 mm); sygn. oł. p.d.: Kurt Hilscher, l.d. tytuł i technika (w jęz. niemieckim); sygn. pł. p.d.; na odwrocie opis kolekcjonerski i stempel wiedeńskiej galerii.