1 zł
2 600 000 zł

BAISER Nikodem (ur. 1988, Biskupiec)

olej na płótnie, 110x130 cm, 2017

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu, 2017

akryl, płótno, 65 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Entropia białego smoka / WSTYD, 2017

olej, płótno, 40 x 30 cm

Bez tytułu, 2016

technika mieszana, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

bez tytułu, 2016

olej, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Same kłopoty, widzę, że przynosisz same kłopoty
Czemu nie patrzysz mi w oczy, gdy mówię do ciebie, ty kurwo?
Gdy patrzysz mi w oczy, to wiem, że zwiastujesz kłopoty
Same kłopoty, ty to same kłopoty, 2015

technika mieszana, płótno, 70 x 50 cm, sygn.

Nie mam czasu na dupy bo łapię pokemony, 2016

tech. mieszana, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

In dead castle of mine king I am, 2016

technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Sweet mother, send your child unto me, for the sins of the unworthy must be baptized in blood and fear, 2013

olej, akryl, akwarela, węgiel, pastel, marker, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Miłość bez okrucieństwa jest bezsilna; okrucieństwo bez miłości jest ślepą, szybko wygasającą namiętnością, 2016 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: ' ''miłość bez okrucieństwa jest bezsilna; okrucieństwo bez miłości jest ślepą, szybko wygasającą namiętnością'' oraz sygnowany znakiem autorskim

Mała Mi, 2015

olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie

Juleczka, 2014

akryl, płótno, 100 x 73 cm,
sygn. na odwrocie

Bitches ain't shit but good people VI

akryl, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. na odwrocie

Don`t grind your teeth

olej, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. na odwrocie

Why is death the best thing since sliced bread?, 2014

technika mieszana, płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany na odwrocie

Mikkeizm, 2014

technika mieszana, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Les yeux sans visage, 2014

technika mieszana, płótno, 90 x 50 cm,
sygn. na odwrocie:

Anger sees red, 2014 r.

mieszana/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `"ANGER SEES RED" | NIKO BAISER | [znak autorski]`

technika mieszana (olej, akryl, akwarela, węgiel, pastel, marker), płótno, 130 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

Bitches ain`t shit but good people IV, 2013

technika mieszana, 37,5 x 45,5 cm

Pierdol się, 2013 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 50 cm
na odwrociu opisany: `"Pierdol się" | [znak autorski]`

Treat for the wicked, 2013

technika mieszana, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Bitches ain`t shit but good people III, 2013

olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

mi low ju long tajm mi saki saki fajw dollar, 2013

technika mieszana: olej, akryl, gesso, węgiel, markery, kredki, płótno, 120x80 cm
opisany na odwrocie: "mi low ju long tajm/mi saki saki fajw dollar" /nikodem/BAISER

Chcesz się ruchać?, 2013

technika mieszana (olej, akryl, gesso, węgiel, markery), płótno, 100 x 40,
sygnowany na odwrocie

Bitches ain`t shit but good people

akryl, olej, węgiel, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Bitches ain`t shit but good people, 2013 r.

technika mieszana/płótno, 60 x 80 cm
na odwrociu opisany: `[znak autorski] | NIKODEM | BAISER`

Bez tytułu, 2012 r.

technika mieszana/płótno, 60 x 50 cm
na odwrociu opisany: gmerk autorski oraz `nikodem baiser`

cool story bro, 2011 r.

technika mieszana/płótno, 92 x 73 cm
na odwrociu opisany: 'NCKO | nicodeme | baiser'

liczba obiektów: 32