BAISER Nikodem (ur. 1988, Biskupiec)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 65 x 90 cm, sygn. na odwrocie
Entropia białego smoka / WSTYD, 2017
olej, płótno, 40 x 30 cm
technika mieszana, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn.
Same kłopoty, widzę, że przynosisz same kłopoty
Czemu nie patrzysz mi w oczy, gdy mówię do ciebie, ty kurwo?
Gdy patrzysz mi w oczy, to wiem, że zwiastujesz kłopoty
Same kłopoty, ty to same kłopoty, 2015
technika mieszana, płótno, 70 x 50 cm, sygn.
akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
Nie mam czasu na dupy bo łapię pokemony, 2016
tech. mieszana, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
In dead castle of mine king I am, 2016
technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
olej, akryl, akwarela, węgiel, pastel, marker, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: ' ''miłość bez okrucieństwa jest bezsilna; okrucieństwo bez miłości jest ślepą, szybko wygasającą namiętnością'' oraz sygnowany znakiem autorskim
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 73 cm,
sygn. na odwrocie
Bitches ain't shit but good people VI
akryl, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. na odwrocie
Why is death the best thing since sliced bread?, 2014
technika mieszana, płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany na odwrocie
technika mieszana, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
technika mieszana, płótno, 90 x 50 cm,
sygn. na odwrocie:
mieszana/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `"ANGER SEES RED" | NIKO BAISER | [znak autorski]`
technika mieszana (olej, akryl, akwarela, węgiel, pastel, marker), płótno, 130 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
Bitches ain`t shit but good people IV, 2013
technika mieszana, 37,5 x 45,5 cm
technika mieszana/płótno, 100 x 50 cm
na odwrociu opisany: `"Pierdol się" | [znak autorski]`
technika mieszana, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
Bitches ain`t shit but good people III, 2013
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
mi low ju long tajm mi saki saki fajw dollar, 2013
technika mieszana: olej, akryl, gesso, węgiel, markery, kredki, płótno, 120x80 cm
opisany na odwrocie: "mi low ju long tajm/mi saki saki fajw dollar" /nikodem/BAISER
technika mieszana (olej, akryl, gesso, węgiel, markery), płótno, 100 x 40,
sygnowany na odwrocie
Bitches ain`t shit but good people
akryl, olej, węgiel, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
Bitches ain`t shit but good people, 2013 r.
technika mieszana/płótno, 60 x 80 cm
na odwrociu opisany: `[znak autorski] | NIKODEM | BAISER`
technika mieszana/płótno, 60 x 50 cm
na odwrociu opisany: gmerk autorski oraz `nikodem baiser`
technika mieszana/płótno, 92 x 73 cm
na odwrociu opisany: 'NCKO | nicodeme | baiser'