KALICKA Irena (ur.1986)
2015
Odbitka lambda, papier
30 x 45 cm
sygn., dat., na naklejce na tylnym obramieniu: „Irena Kalicka 2015”
ed. 4/5
oprawa: drewniana rama, szkło
cena wywoławcza: Wykup abonament
KALICKA Irena (ur.1986)
Z serii Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba
2016
Fotografia o wym. 37 x 45 cm oprawiona w drewnianą malowaną ramę o wym. 55 x 72,5 x 6,5 cm
Sygn. dat. i tytuł na odwrocie oprawy
Edycja 1/5
KALICKA Irena (ur.1986)
Z serii Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba, 2016 r.
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 38,5 x 58,5 cm (w świetle passe-partout)
ed. 2/5
- Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba, Fundacja Profile, Warszawa, 2016
KALICKA Irena (ur.1986)
From the series 'It's hard to defeat the dragon but we need to struggle anyway', 2016
gelatin silver print on photographic paper, ed. 2/5, 38.5 x 58.5 cm (without frame)
EXHIBITED:
- Smoka pokonac trudno, ale starac sie trzeba (English: It Is Difficult to Defeat a Dragon But One Has to Try), Fundacja Profile, Warsaw, 2016
KALICKA Irena (ur.1986)
bez tytułu z serii Koń jaki jest każdy widzi
Technika: odbitka fotograficzna, lambda print na papierze Fuji mat
Data powstania: 2013/2014
Wymiary: 30 x 45 cm
Sygnatura: Irena Kalicka / Bez tytułu z serii "Koń jaki jest każdy widzi" / 2015 / edycja 1/5
Edycja: 1/5
KALICKA Irena (ur.1986)
Z serii Gęsia skórka, ed. 1/5, 2014 r.
fotografia czarno-biała/papier fotograficzny, 80 x 80 cm
WYSTAWIANA:
- "Irena Kalicka - Gęsia skórka", wystawa indywidualna, Fundacja Profile, Warszawa, 26 września - 8 listopada 2014
KALICKA Irena (ur.1986)
fotografia analogowa
48 cm x 33 cm
KALICKA Irena (ur.1986)
fotografia analogowa
16 cm x 11 cm