BIAŁOWĄS Daniel (ur. 1975, Sanok)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | "ROOM 2758" | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2018'
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | "ROOM 9471" | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2018'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | "ROOM 98" | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2017'
akryl/płótno, 90 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | "ROOM 1408" | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2018 [sygnatura]'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | ROOM 4210 | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2017 [sygnatura]'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs ROOM 502 AKRYL NA PŁÓTNIE 2017 PODPIS'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | "ROOM 59" | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2017 | sygnatura'
Ingenium XXIV, dyptyk, 2017 r.
akryl, technika własna/płótno, 90 x 240 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | "INGENIUM XXIV" | AKRYL NA PŁÓTNIE TECHNIKA WŁASNA | 2017'
akryl, płótno, 90x70 cm
opisany na odwrocie: Daniel Białowąs ''KOREKTY 10'' AKRYL NA PŁÓTNIE 2017
akryl, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | "KOREKTY 4" | AKRYL NA PŁÓTNIE TECHNIKA WŁASNA | 2017'
akryl, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: Daniel Białowąs ''KOREKTY 9'' AKRYL NA PŁÓTNIE 2017
You take the blue pill, the story ends, 2017
płótno, akryl, 90 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | "KOREKTY 2" | AKRYL NA PŁÓTNIE TECHNIKA WŁASNA | 2017'
akryl, technika własna, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: Daniel Białowąs "IN HORTUM 3" AKRYL NA PŁÓTNIE TECHNIKA WŁASNA 2016
akryl, technika własna, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie
Akryl na płótnie, 120 x 90 cm
akryl, technika własna, płótno, 120x80 cm
opisany na odwrocie: Daniel Białowąs "IN HORTUM 6" AKRYL NA PŁÓTNIE TECHNIKA WŁASNA 2016
akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | ''INGENIUM XIV'' | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2015'
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
technika własna/płótno
80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | "INGENIUM XXII" | AKRYL, PŁÓTNO TECHNIKA WŁASNA | 2016'
akryl, spray, płótno, 120x60 cm
opisany na odwrocie: Daniel Białowąs INGENIUM AKRYL SPRAY NA PŁÓTNIE 2016 oraz monogramem
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: Daniel Białowąs "INGENIUM 2" AKRYL NA PŁÓTNIE, TECHNIKA WŁASNA 2016
akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie
Złamaną wykałaczką trupy wygrzebuję, 2013 r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "WYKAŁACZKĄ ZŁAMANĄ TRUPY WYGRZEBUJĘ - PRACE MAM" | DANIEL BIAŁOWĄS 2014'
akryl/płótno
80 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | "DZIADKI" | (AKRYL, PŁÓTNO) | 2013 r'
akryl/płótno
80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | INGENIUM XV | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2016 | [sygnatura]'
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl na płótnie, 80x60cm,
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | ODYSEJA II | PŁÓTNO AKRYL | 2016 | [sygnatura]'
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | ''FUTURAMA'' | AKRYL, SPRAY, PŁÓTNO | [sygnatura] | 2015'
akryl, spray, płótno, 80 x 80,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | ''WOŁANIE CISZY'' | AKRYL, PŁÓTNO | 2015 | [sygnatura]'
akryl, spray/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | ''KOMPILACJA'' | AKRYL, PŁÓTNO, SPRAY | [sygnatura] 2015'
akryl, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. l.g. oraz na odwrocie
akryl na płótnie, 120 x 80 cm
akryl, spray/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Daniel Białowąs | "TĘŻNIA" | AKRYL, PŁÓTNO, SPRAY | [sygnatura] | 2015`
akryl, spray/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Daniel Białowąs | "URBAN LABORATORY" | (AKRYL, SPRAY, PŁÓTNO, 100 x 100) | 2015. | [sygnatura]`
akryl, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: Daniel Białowąs (CISZA AKRYL PŁÓTNO) 2015 70x100
akryl/płótno, 70 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Daniel Białowąs | "STAN GRAWITACJI" | (AKRYL, PŁÓTNO) | 2015 | [sygnatura]`
akryl/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: ` ``T.Y.`` BIAŁOWĄS DANIEL (AKRYL, PŁÓTNO, SZPACHLA) 2015 r`
akryl/płótno, płyta, 30 x 60 cm (całość)
na odwrociu opisany: ` ``FEMININUM`` | DANIEL BIAŁOWĄS 2014 | (PŁYTA, PŁÓTNO, AKRYL) | [sygnatura]`
opisany na odwrocie: PUNKT KONSEKWENCJI DANIEL BIAŁOWĄS (AKRYL, SPRAY, PŁÓTNO) 2014
akryl/płótno, 80 x 120 cm
na owdrociu opisany na blejtramie: ``T.Y.`` DANIEL BIAŁOWĄS (AKRYL, PŁÓTNO) 2014 r`
akryl, płótnie, 80x120 cm
opisany na odwrocie: DANIEL BIAŁOWĄS "DZIADKI" (AKRYL, PŁÓTNO) 2013 R.
akryl/płótno, 80 x 60 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `"MOOMIN`S DADDY`` DANIEL BIAŁOWĄS (AKRYL/PŁÓTNO) 2013 r`
akryl/płótno, 80 x 120 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: ```TAKICH DWÓCH CO OKRADLI KSIĘŻYC" AKRYL NA PŁÓTNIE 2014 DANIEL BIAŁOWĄS`
akryl, płótno, 80x120 cm
opisany na blejtramie: "HUNTERS" (AKRYL NA PŁÓTNIE) DANIEL BIAŁOWĄS 2013
akryl/płótno, 80 x 120 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `"PRAETERITORUM" DANIEL BIAŁOWĄS (AKRYL NA PŁÓTNIE) 2013 r [sygnatura]`
akryl/płótno, 80 x 60 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `DANIEL BIAŁOWĄS "QUENTIN" AKRYL 2013`
akryl/płótno, 60 x 80 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `DANIEL BIAŁOWĄS "ANGRY" AKRYL 2013`
akryl/płótno , 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `"LINCHOWANIE" DANIEL BIAŁOWĄS (AKRYL NA PŁÓTNIE) 2013 r`
akryl/płótno, 80 x 120 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `DANIEL BIAŁOWĄS, "LEON" (AKRYL NA PŁÓTNIE), 2013 r`
akryl/płótno, 80 x 60 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `DANIEL BIAŁOWĄS "MR HITCHOCK" (AKRYL NA PŁÓTNIE) 2013`
akryl/płótno, 80 x 60 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `"CHŁOPAKI Z FERAJNY" DANIEL BIAŁOWĄS 2013 r`
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Białowąs | 2013`
na odwrociu opisany: `DANIEL BIAŁOWĄS | 2013 r.`
akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn.: Białowąs 2013 oraz na odwrocie: MY TREASURE, Daniel Białowąs 2013
akryl, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. p.d. `Białowąs 2012` i na odwrocie
akryl/płótno, 60 x 80 cm
na odwrociu opisany: `DANIEL BIAŁOWĄS | "BIOPHILIA" 2013 r`
Ostateczny krach systemu, 2012 r.
akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Białowąs 2012`
na odwrociu opisany: `DANIEL BIAŁOWźS | "OSTATECZNY KRACH SYSTEMU" | 2012 | [sygnatura]`
Wszystko może być wszystkim, 2012 r.
akryl/płótno, 30 x 100 cm
na odwrociu opisany: `"WSZYSTKO MOŻE BYĆ WSZYSTKIM. | WSZYSTKO JEST WSZYSTKIM" | DANIEL BIAŁOWĄS 2012 | [sygnatura]`
Tak, Walter, masz rację. Jest tu ukryty przekaz, 2012 r.
akryl/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `DANIEL BIAŁOWĄS 2012`
FABRYKA S.M. 1.2.3., tryptyk, 2011 r.
akryl/płótno, 60 x 150 cm
sygnowany p.d.: `Białowąs 2011` (każda część)
na odwrociu sygnowanie, datowanie i tytuł (każda część)
akryl/płyta, 60 x 80 cm
na odwrociu opisany: `DANIEL BIAŁOWĄS "SPINA BIFIDA OCCULATA" 2012`
akryl/płótno, 40 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Białowąs 2012'
na odwrociu opisany na blejtramie: 'DANIEL BIAŁOWĄS "TOM" 2012'