GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)
olej/płótno, 80 x 40 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Kamila Gruszecka/ "Stan czuwania (III)"/2015
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)
olej/płótno, 120 x 100 cm
GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)
olej/płótno, 92 x 92 cm
na odwrociu opisany: `Kamila Gruszecka | Przenikanie II | 2013 | olej na płótnie`
GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)
GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Kamila Gruszecka wraz z opisem autorskim 2013
GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)
GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)
olej/płótno, 140 x 90 cm
na odwrociu opisany: `Kamila Gruszecka | Refleksja | 2014`
GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)
GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)
olej, płótno, 90 x 72 cm,
sygn: Kamila Gruszecka | Behind | 2014
GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)
olej/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Kamila Gruszecka | Odbicie w wodzie | 2014`
GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)
akryl/płótno, 80 x 70 cm
na odwrociu opisany: `KAMILA GRUSZECKA | "Ja Matka" (I) | 80 x 70 cm, akryl na płótnie | maj 2012`
GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)
akryl/płótno, 130 x 160 cm
na odwrociu opisany: `KAMILA GRUSZECKA | MAJ 2012 | "PEJZAŻ 50-74" | 130 x 160 cm | akryl na płótnie`
GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)
akryl/płótno, 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: `KAMILA GRUSZECKA | "KARUZELA" | CYKL "Z DOŁU" 100 x 80 cm | LISTOPAD 2011 akryl na płótnie`
GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)
Martwa natura - kuchnia, 2011 r.
olej/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Gruszecka 2011`