DOBOSZ Olimpia (ur. 1987)
olej, akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBOSZ Olimpia (ur. 1987)
akryl, spray, płótnio, 115 × 75 cm,
sygn. p.d.: Dobosz oraz na odwrocie: Olimpia Dobosz Jimi Hendrix 2019
DOBOSZ Olimpia (ur. 1987)
akryl, spray, płótno, 120 x 100 cm,
sygn.p.d
DOBOSZ Olimpia (ur. 1987)
akryl, płótno, 120 x 150 cm, sygn. p.d.: Dobosz
DOBOSZ Olimpia (ur. 1987)
olej, akryl, płótno,
sygn.p. d.: Dobosz i na odwrocie: Olimpia Dobosz Ella Filtzgerald
DOBOSZ Olimpia (ur. 1987)
akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: Dobosz
DOBOSZ Olimpia (ur. 1987)
akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm
sygn. p.d.: DOBOSZ, opisany na odwrocie: "TWIGGY" OLIMPIA DOBOSZ 2018 r.
DOBOSZ Olimpia (ur. 1987)
akryl, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: Olimpia Dobosz "Street" 2017
DOBOSZ Olimpia (ur. 1987)
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
DOBOSZ Olimpia (ur. 1987)
technika własna, płótno, 3x (50 x 100) cm
opisany na odwrocie: Olimpia Dobosz Landscape 2016 r Tryptyk
DOBOSZ Olimpia (ur. 1987)
akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie
DOBOSZ Olimpia (ur. 1987)
DOBOSZ Olimpia (ur. 1987)
akryl, płótno, 150 x 100 cm
sygn. p.d.: DOBOSZ, opisany na odwrocie: Dobosz Olimpia "Mięta chwalipięta" 2018