NALEPA Joanna
cena wywoławcza: Wykup abonament
NALEPA Joanna
akryl, płótno, 70 x 70 cm
sygn. u dołu: Nal'17
NALEPA Joanna
akryl, płótno, 100 x 64 cm,
sygn. l.d.: Nal.17
NALEPA Joanna
Katalońskie migdały III (z granatem), 2017
akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. p.d.
NALEPA Joanna
akryl, płótno, 64 x 100 cm,
sygn. p.d.: Nal'17
NALEPA Joanna
Janio - figura w kształcie potwora, 2016
akryl, płótno, 64 x 100 cm,
sygn. p. d.: Nal'16
NALEPA Joanna
NALEPA Joanna
akryl, płótno, 80 x 140 cm,
sygn. p.d.: Nal
NALEPA Joanna
akryl, tektura, 69 x 39 cm,
sygn. na odwrocie
NALEPA Joanna
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Joanna Nalepa Lustro 2010
NALEPA Joanna
akryl, tektura, średnica 80 cm,
sygn. na odwrocie
NALEPA Joanna
sygn. na odwrocie
NALEPA Joanna
akryl, płótno, 90 x 90 (9 x 30 x 30 cm),
sygn. na odwrocie
NALEPA Joanna
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
NALEPA Joanna
akryl, płótno, 90/90cm (9x30/3o cm);
sygn. na odwrocie: `Obecność - nieobecność 2008`
NALEPA Joanna
akryl, płótno, 60 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: Anna Nalepa Lwów 2005