OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl/karton, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ochonko | 2012'
cena wywoławcza: Wykup abonament
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
Bez tytułu, z cyklu Świat to teatr, 2014
akryl, karton, 50 x 40 cm,
sygn. u dołu
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
z cyklu Podróże w nieznane, 2014
akryl, karton, 50 x 40 cm,
sygn. p.d. Ochonko 2014.
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm,
sygn. p. d. Ochonko
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm,
sygn. u dołu
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
z cyklu Podróże w nieznane, 2012
akryl, karton, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: Ochonko 2012
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 40 x 50 cm,
sygn. p.d.: Ochonko 2012
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm,
sygn. p.d. Ochonko 2012
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: Ochonko 2012
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: Ochonko 2012
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
Bez tytuły, z cylku Ventanas del Amor, 2012
technika własna, akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: Ochonko 2012
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: Ochonko 2013
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm,
sygn. l.d.: Ochonko 2013
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: Ochonko 2013
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: Ochonko 2013
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: Ochonko 2013
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d. Ochonko / 2012
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 40 x 50 w świetle passe-partout,
sygn. p.d. Ochonko
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 w świetle passe-partout,
sygn. p.d. Ochonko
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: Ochonko 2011
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm
sygn. p.d.: Ochonko
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm, sygn. l.d.: Ochonko 2011
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
z cyklu Podróż w nieznane, 2012
akryl, karton, 40 x 50 cm,
sygn. p.d.: `Ochonko 2012`
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 60 x 80 cm w passe-partout
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm,
sygn. l.d.: Ochonko 2009
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: Ochonko 2009
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: Ochonko 2009
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm,
sygn. l.d.: Ochonko 2009
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
z cyklu Podróż w nieznane, 2009
akryl, karton, 40 x 50 cm; sygn. p.d. `Ochonko 2009`
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm; sygn. p.d. `Ochonko 2009`
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm;
sygn. p.d. `Ochonko 2009`
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm;
sygn. p.d. `Ochonko 2009`
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm;
sygn. p.d. `Ochonko 2009`
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, karton, 50 x 40 cm;
sygn. p.d. `Ochonko 2009`
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
akryl, papier, 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: Ochonko 2008
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
z cyklu Fantazje muzyczne, 2009
akryl, papier, 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: Ochonko 2009